Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v arábiji jsem jako doma tam patří všechny moje myšlenky co s ostatními jmény jako je jméno martin štych nikdo se mě na to nezeptá to je konec pravdy že zeměkoule se otáčí stejný je to i s bohem dát někomu s bohem.
  • přidejte do novin novou novinku že jsem arab v české republice a že jsem vesmířan.martin štych nemá nikdy zajímavou zprávu.
  • neodejdu ani za bůh *5*
  • nejsem příliš usměvaví stačí mi jen něco chtít ze dne a pak hned zalehnu do postele v paneláku a jdu spát
  • jen nevhci trávit žadný čas tady v čr a suri stím nemá nic společneho je za tím letajcí věc ufo talíř protože rodina má pochází z vesmíru jsem dočasně chudý jako kostelní myš je to dobrý důvod volým procházku po městě a dívám se na reklamy jak ukazují jak vypadám na obrázku
  • dodávám situace je podihuvodná kostel jsem měl pod barákem kde jsem žil 4 roky akorát mi vadí že nebydlím doma a učim se žít v podnájmu sám a sám vím že jsem arab ukritý předevšemi tady v české republice 211 platím si tv zprávy dozvěďet se něco víc z kruhu rodiny kde jsem bydlel v karlových varech u nevlastního otce matky a bratra to je fakt že jsem jednička ve všem jmenuje se to zákon hledá pravdu hledá si cestu domů atd. ona byla dagmar štychová on bratr nevlastní byl petr štych u něj vše v dobrém otec byl vlastislav štych a děd byl jindrich kohout.schválně jestli je to pravda.
  • Haleluja už se mu objevilo Boží světlo,ale dost pozdě. Ty peníze co jim nastrkal do chřtánu mohl věnovat na charitu.
  • rozhodně by to měl udělat to rozhodnutí odejít bude velmi těžké a pak bude trvat dlouho než se z toho zcela dostane, ale jakmile odejde vše se mu vyjasní a uvidí, že udělal moc dobře! konečně si uvědomí že mu jen vymili mozek to chce, ale čas někdy hodně času...
  • Pokud je Tom tak dobrý otec jako herec, potom je otázka jasně zodpovězena - ANO, udělá to pro své dítě a ke svému potěšení. Ono každá ideologie "zabíjí" vše normální svými zrůdnými pravidly.
    • církev a komouši
      banda vylízanců ničící lidské životy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit