Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stáhnout se do ústraní, věnovat se manželovi a dětem, nesnažit se pana Gotta ,,přeskočit" v popularitě ( to ani nejde) stálým upozorňováním na sebe.... byla by jistě mnohem víc tolerována a chápána. Tohle vša nebyla láska k muži, možná k dětem a hlavně k SOBĚ, vytěžit ze slavného jména co se dá, této dámě ale jen uškodilo. MÍŇ je mnohdy VÍC, paní Gottová a to i do budoucna.
    A pan Gott? Je mi líto, že po všech svých známostech se ženami,zastavil zrovna na této STOPCE ! Měl na víc.
    A k panu Douglasovi se nevyjadřuji, p.Ivana snad sama ví, jak vypadá láska. *1*
  • Ivanko,je na Vas stvava kampan,neni to mile.Vy vsak mate krasnou rodinu,sikovne deti a muzskyho fajn,pri kterem zena jen rozkvete,co vic si prat.Hloupich lidi,zla je vzdy dost a bude,bohuzel se tezce tomuto vyhyba.Ivanko jste sikovna,mam Vasi rodinu moc rada.Libi se mi,ze drzite pospolu a to je dulezite,laska apod.v rodine,co vse posiluje k lepsimu v zivote...Mejte se rodinko moc Vsichni hezky a at me zivotem provazi dlouho,krasny hlas Gotaka,co potesi a nabije me novou energii,zpiva tak nadherne,je perlou nasi zeme...
    • Stvava kampaň? Jak jste nato vážená přišla? Poslouchejte chvilku ty její řeči a snad se Vám rozsvítí co je pravda v jejím podání a co je lež
    • Vážená kdyby se nevnutila Gottoví tak ani pes po ní nestekne. Myslela si že ji bude chudák zametat cestičku
  • Ivana si sama odporuje. Nejdříve tvrdila, že Gott byl její idol od dětství a snila o tom, že si ho vezme - a pak v rozhovorech říká, že ji musel dlouho dobývat. Taky Douglas prý byl jejím milencem, ale sám Douglas se o tom ani Gottovi nezmínil poté, co se s ním Gott sešel. Kdyby se býval totiž zmínil, Gott by svou manželku v tom jejím výmyslu jistě rád podpořil. Ale nestalo se. Gottová si prostě ráda vymýšlí a dělá se zajímavou. Zrovna tak s klipem ke Gottovým narozeninám, který sama do médií prosadila, a pak s křížkem po funuse se z toho dělá rodinný klip. Holky jsou prý z toho smutné. A kdo za to tedy může, když ne Ivana?
    • Jen se na ni podívat a člověku je líto, že Mistr zakotvil právě u této osoby. Přehnaně ambiciózní, myslela si, že k tomu, aby se stal člověk hvězdou stačí správné příjmení. Chválabohu je už pryč. Bylo nepříjemné dívat se v televizi na to její přihlouplé skřehotání.
  • sláva bohu,bylo mně z ní už na zvracení.. *11*
  • Je mi líto,že končí.
  • Po Karlovo boku se jí otevřelo mnoho dveří, jedny zkusila- ono to nevyšlo.Nosí jméno Gottová,ale talent jaký má pan Gott se stejným jménem nepřijde!Kritikou utrpělo její ego.V televizi na diváky působí nepřirozeně a s tím asi nic neudělá.
    Možná kdyby se věnovala charitě získá větší oblibu
  • Jak se říká - ševče drž se svého kopyta a tohle opravdu nebylo nic pro ni ani pro nás *3* Díky Bohu, že skočila. Myslím, že televize ( a určitě sni nikdo z diváků) žádnou škodu neutrpí...
  • Ó, jaká to škoda!!!!!!!!!!!!!!
    • Pánbů zaplať..
  • proč by pracovala když má od Karla tolik peněz že nemusí už nikdy hrábnout ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit