Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Staří jsou už všude jen na obtíž.
    • Máte pravdu protože člověk kterému bylo 50 sotva sežene v dnešní práci!!!
    • Ty budeš také starý i v této pademokracii a pak si vzpomeň co si tady napsal.
      • Vím že budu starý a čekám to nejhorší. Taky že dne na den se můžu ocitnout bez práce,proto jsem to psal. Má někdo jistotu v dnešní době na slušné stáří? Ruku na srdce,hlavně když máte zdravotní problémy všude se s vámi rádi rozloučí. Nikdo na nikoho nebere ohled!!!
  • Slzu neuroním,byl v důchodu.Já byl vyhozen v 59 letech a do svévolně prodlouženého důchodu jsem měl kritické 3 roky.A pro společnost důležitější a náročnější povolání než je komediant.Ukažte mi někoho,kdo dělá v 66 letech a i 85 samé lehkoživky.
    • Nedivím se, že jste byl vyhozen.
      • Tebe to čeká,to si píš.Potkat Tě cca 200 lidí co na tom byly stejně tak nevím co by s tebou bylo.
        • Taky budeš starý a nepotrebny!!! Potom si můžeš zpytovat svědomí co jsi komu udělal!!!!!
  • je jedno, kolik máš cen a zásluh... jsi starej a na tvý místo už se tlačí nějaká ta blonďatá rozhoďnožka
    • Jistěěě, rozumbrado, pan ředitel, gay Milan Hein, se už blonďaté rozhoďnožky zcela jistě nemůže dočkat ...
  • Nejmenuje se ředitel divadla Milan HeiN?
    • To je přece jedno He-IN tam, He-IM sem.
      • Myslím, že to není jedno - také nemám rád, když mi někdo przní jméno. A v novinách to vadí dvojnásob - zejména, když je tam ta chyba opakovaně, což svědčí o diletantství autora...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit