Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale mame všichni smuli ten je zadanej *14* *14* *14* *14* *14* a je to smula hahahahha *15* *3* *14*
  • fakt užas *14*
  • OMG já ho tak miluju !! Je můůj :3
  • to jsem nevěděla ale je mi to jedno hahahh *6*
  • Když vidím tohoto namachravonýho debila, brečím. Jelikož umřela dobrá hudba. Zabte to někdo dřív, než to naklade vajíčka !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Spíš Udělal dobře, když si ji znovu pustil k sobě? :) Takhle by to bylo lepší..!! Chcete něco o Seleně..? :) Nevím jestli je to úplná pravda, ale se všema těma klukama chodila ne ..? Pamätáte ako Demi chodila s Nickom Jonasom? Potom sa Slina začala baviť s Demi a Nick sa rozišiel s Demi a začal chodiť zo Selenou. Potom sa naša milovaná začala baviť s Taylor Swift ktorá chodila s Lautnerom a čo sa stalo? Lautner sa s Taylor rozišiel a začal chodiť so Selenkou a teraz čerešnička na torte. Selena sa začala baviť s Jasmine a Bieber začal chodiť so Selenou. Toto je vaša úžasná Selenka ;)(Nehejtujte mě za to jen prostě názor ;) )
    • Se všim tímhle máš pravdu,až na to že Selena začala chodit s Justinem protože,Justin byl ten co s ní chtěl chodit,tak je jejich rodiče dali spolu dohromady a potom se Sel s nim rozesla tak Justin byl úplně na dně a ona si klidně randila s Austinem a tedse spekuluje o tom ze s Justinem jsou jenom kamaradi.Ale je to jenom můj názor,nejsem si tim jistá
    • Copak Nick chodil s Demi??? o.O spíš Nick chodil s Miley a Demi s Joem ne??? :))
  • Komentáře co tu jsou dá se vidět že to psaly nedozráli blbečkové:)
    Kdyby neuměl zpívat tak není tam kde je protože ne vždycky měl fanynky musel si je vybojovat zlatíčka:)
    A kdyby byl namachrováný tak nedává tolik milionu na chodé a na Filipíny a všude kde ty peníze potřebuji.
    Ano dělá spoustu chyb,ale je to puberták a každý ty chyby dělá ttím se člověk učí.Tak tu nedělejte jak kdyby jste byly do svatí;))
    • Nedozrálý blbečku,taky puberták?
  • Fakt jsem tohle potřeboval vědět,je to namachrovanej blbeček,můžou ho poslouchat akorát tak nadržený pubertačky.
    • Děkujem.. vážně jsme všichni potřebovali vědět co si o nás myslíš :') Celkem smutné, když nás ani neznáš :/
  • justin je velká chlupatá opice která neumí zpívat a mysli si o sobě že je král když má ty svý bodyguardy.
    • *1* *1* nezávid *1* není to hezky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit