Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • L.a.s.k.a
    V sobotu 13. července 2013 byl nalezen mrtev ve svém pokoji v hotelu The Fairmont Pacific Rim ve Vancouveru, Kanadě. Příčina smrti je předávkování heroinem a sloučení s alkoholem. Před nedávnem úspěšně dokončil léčení ze závislosti na lécích. <--nechápem *9* *13* *9* *13*
  • L.a.s.k.a
    Je mi to vážné líto.Byl to užasnej herec,byl mladej a nechápu proč zrovna on musel zemřít...Jenom doufám,že se nějak nepředávkoval..Já sama tomu taky moc nevěřím.... *9*
  • Nikdy som nechápala ako môžu ľudia plakať keď niekto zomrie, keď zomrie ich idol. A ja to viem. Keď som sa to včera dozvedela, myslela som, že umriem. Milujem Glee, milujem Coryho a milujem Finchel :( Boli dokonalý pár a mrzí ma, že Lea musí namiesto svadby chystať pohreb. Reči tipu Bral drogy, má čo má mať sú sprosté a ubližujú :( Hlavne skutočným Gleeks.
  • Jsou mladi, bohati a slavni... proc musi brat drogy? utopie.
  • Už jsem to jednou psala jinde a napíšu to zase. Na Glee se ráda podívám, i když nejsem takový ultrafanoušek, tak je to škoda...bude tam chybět.
    Jinak škoda dalšího mladého života, měl před sebou nadějnou budoucnost.
    R.I.P
    • tery1999.meggie
      Přesně, glee se mi líbí a Cory tam byl skvělěj. Škoda dalšího života.
      Ale je mi děsně líto Lei měli dva týdny před svadbou. z tohodle se jen tak nedostane *13*
      R.I.P Cory

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit