Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je pravda zivot neni fer!Ale kdyby se to nekomu obycenymu povedelo tam by to byl uspech nekomu opravdovymu *2* kdo po tom touzi ve dne v noci neustale kdo vi co se muze prihodit *3* .Je to ale male pravdepodobnost.Tak hodne stesti.
  • Jake jsou sance ze to vyhraje nekdo, kdo zije v panelaku v jine casti sveta bez bohatych rodicu?ach ano, nulove. zase si zbohatlici rozmazli sveje decko tim, ze ho poslou ma veceri s veleznamou osobnosti... jen at pak si ve skole ji vsichni zavidi.
    *7*
  • Mentalista14
    Je to sladké, ale beztak to nevyhraje někdo jiný než dívky z VB...co bychom tam asi tak dělali...vždyť bohužel skoro neví že existujeme... ;( ...podle mě by se tam měli dostat holky s velkým srdcem co je vážně milují a nesejde jim na tom jak vypadají...nebo aby alespoň uměli vyslovit One Direction...jsem obyčejná dívka a mám sen, který se mi asi nesplní protože žiju v ČR...
  • Beztak to vyhraje nějaký bohatý děcko co si dupne a bude mít vše a ty obyčejný fanynky co na to nemají peníze aby přispěly mají smůlu !! :(
    • Mentalista14
      Bohužel máš pravdu ;(
  • Jen at pak neni obvinen z pedofilie ze si na rande bere 12 holcicky...
    • Je milují i starší holky ty krávo *3*
      • dekuji ti za hrejivy komentar, dekuji!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit