Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach -__- kde to žijeme ? Chápu jinou kapelu , jakoukoli dobrou ale.... 5 ANGELS DĚLÁTE SI ZE MĚ ...... ? to už tam radši pošlete zpívající rajče. i to nám udělá menší ostudu ... jako ony zpívá statisíce lidí ... ale ONY ? ZABTE MĚ NĚKDO !!!!!!!! *16* *10*
    • zpívající rajče :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • nejsem hater ale tohle už je na mě moc... bože :D to není možný asi si založím band protože všechno je možný.. tak jako ony umí zpívat půlka česka ani niko je nezná ... ale ONY nám dělaj jenom ostudu .. už to jméno mi příjde vlezlý -____- *16* *3*
  • nejsem hater ale tohle už je na mě moc... bože :D to není možný asi si založím band protože všechno je možný.. tak jako ony umí zpívat půlka česka ani niko je nezná ... ale ONY nám dělaj jenom ostudu .. už to jméno mi příjde vlezlý -____- *16* *3*
  • Jestli budou dělat předskokany 1D tak to se můžeme s koncertem kluků tady v ČR rozloučit nadobro -_- Jestli se někdo z kluků (či managementu) dozví že jim mají dělat předskokany tyhle pipky tak rychle změní směr......-_- Bože tohle není o talentu ale o penězích (y) Kdyby ty pipky neměli prachy tak je zná tak 10 lidí o.O Stejně mají miň fanoušků jak Niall tetováních :DD Chudáci Union J :'( Je mi jich líto že budou muset tohle snášet -_- Opravdu bych chtěla vidět reakci Simona Cowela na 5Bitches :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Asi si založím s holkama ze třídy kapelu a stejně budeme mít víc fans jak oni -.- Achjo :'( Kam ten svět spěje -,-
  • OMG! Holky, ( 5Angels ) prosím Vás, nejsem hater...tak ale, neni tu ani jeden pozitivni komentar o vasem "talentu", tak jak vy umi zpivat kazda holka i lip.mely byste se vratit do skoly protoze vy nikdy diru do sveta neudelate,akorat ČR delate ostudu..nikdo vas nema rad,mozna tak vase mamky...a jestli fakt budete delat predskokanky 1D tak cekejte,ze mozna budete mit modriny od rajcat ktery si tam na vas directioners vezmou :D a jestli si myslite,ze tam budete mit uspech...tak vam zarucuju,ze potom koncertu 1D ani nevylezete z pokojicku...vsichni na vas budou rvat at uz vypadnete z podia atd... Fakt,talent nulovej a kdybych relka svojim spoluzackam ze udelame skupinu,byly bychom 100x lepsi nez vy...fakt to vas zpivani nema cenu,nikdo as nema rad a mely byste s zpevem skoncit,delate cesku fakt jenom ostudu...jste ostuda narodu,nenavidi vas skoro cely cesko,a ten zbytek vas nezna ;)
    • To se vsaď že by jsme si vzali rajčata :D
      • Takze directioners,az bude koncert 1D pro jistotu berem rajcata! :DDD
  • Directioners jdem ty pipky zabit?! *16* *16*
  • úspěch????*10* nesnáším ty pipky od té chvíle co se narodily!!! *16*
  • Bože to jsou takové hnusné KEDRY ani neuměj zpívat, já bych je poslala před Simona Cowella, bych chtěla vidět co na ně řekne, ani neumí anglicky a trapčí, že budou předskokanky Union J, uplně su zvědavá jak se s něma domluví, to bude katastrofa, takové malé a trapné husy dělají Čr. fakt vyzitku, no to je úžasné, už vím proč k nám 1D a JB nechcou jít koncertovat, ani se nedivím, taky bych nešla.:-D Kdyby si aspoň tak nevymýšleli a docela hodně by mě zajímalo kde mají ten koncert 1D a JB v Čr? Fakt miluju také namyšlené malé krávy.-_-
  • Nechci je snižovat, ale štve mě jedna věc! Z těhle nanynek dělaj nejtalentovanější děcka pod sluncem,ale kolik takovejhle holek existuje v ČR?!! Tisíce!! *6* A tohle je podle mě jen o penězích..bohužel..:( vezmu pár holek od nás ze školy, uděláme si skupinu 5Devils a bude slavný!! *1* Ne sorry, ale tohle je jen o penězích... *9*
  • Néééé bože!..tohle snad ani normální?! *13* ..Fakt tyvole kravičky..Aspoň do nich ať se neserou!!! *10* *16* ...Fakt ''zpěvačky''..To si myslej že je každej miluje?!..Jsou slepý nebo úplně blbý?!..No tyvole *11*
    • souhlas s tebou .:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit