Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať je to jak chce, s tou svojí gramatikou by se měl bezpardonu vrátit do 3.třídy ZŠ a doučit se ČJ, např. vyjmenovaná slova po "B". JInak bude za primitivního idiota - svým vlastním přičiněním ... *2*
    • Ale on už za idiota přece dávno je !
  • to je buran, ta čeština je toho dokladem *11* *1*
  • LuckaBendyska
    nakopat Rosenberga do p*dele! chudák Michal Hrůza. nemůže si za to.
  • Jeho příspěvku se nedivím, neboť má úplně vysouloženej mozek. Vidí si akorát tak na špičku penisu.
  • "Pane" Rosenbergu, co takhle si dokončit základní vzdělání ? Aspoň ten váš češtin by si to zasloužil, slušnému chování vás zřejmě nikde nenaučí.
  • Robert celý život používal spojení jako: Hul mě péro kurvo!!! Otoč se vemu tě zezadu!!! Rejžo kde mám tu pumpu!?! Tak se nemůžeme podivovat nad jeho literárním umem.
  • Kristova noho proč píšete o takovém lidském odapdku jakým je Rosenberg....jasně okurková sezona ale shnilé okurky nechte velně ležet...
  • Hm,když pámbíček rozdával rozum,tak tento stál ve frontě na příro.Jinak kromě toho,že jste tupec,tak schvalování trestného činu je stíhatelné,víme Rosenberg?
  • Mam ted podezreni, ze opakovane se vyskytujici hrubky redaktoru Tiscali mohou byt umyslne. Puvodne jsem si myslel, ze do Tiscali pise jen odpad, jinak to neni mozne, ale mozna to je umysl - Chteji vyprovokovat diskusi a mj. timto zpusobem se to dari, viz tento clanek. Proc ? Aby odvedli pozornost. Vezmete opakovane omilani Ukrajiny a Putina, kde diskuse cita 200-300 komentaru, kdyz Libye je katastrofa, Irak se rozpada, UK vystupuje z EU a stavi 2 letadlove lode, svetova financni krize neni vyresena, uroven zdravotni pece v CR klesa, duchody jsou dnes temer zanedbatelne a klesaji atd. atd. a o tom ani slovo.

    Jine vysvetleni samozrejme je, ze odpad to je a tudiz pisi s hrubkami a tudiz tez nejsou schopni identifikovat zavazne problemy :)
  • Ve třech větách 9 chyb. Alespoň by sis to, Roberte, mohl dát překontrolovat nějakému žákovi 4 třídy.
    • Ve třech větách 9 chyb. Alespoň by sis to, Roberte, mohl dát překontrolovat nějakému žákovi 4 třídy. - Kníže pán Karel Vopěnka také udělal ve svých třech předvolebních větách 9. pravopisných ale s patřičnou šlechtickou noblesou, že pražští pepani a kulturní fronto! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit