Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiss.miss
    Mno co na to říct. Ono se ale říká, že na každé lži je něco pravdy, když už jsme u těch přísloví.Nepatřím, mezi jeho fanynky, ale smekám předtím, co dokázal. Jinak řešit to, jestli byl, nebo nebyl pedofil, gay apd. Stejně už je mrtvý, takže to sám nepotvrdí ani nevyvrátí. Je zbytečný to řešit nebo se tím zabývat.
  • No, musím upřímně s tebou souhlasit. Byl skvělý hudebník,tanečník, malíř, choreograf atd. A hlavně skvělý člověk, který si svou slávu sám vydobyl a i zasloužil. Toto je samozřejmě daň ze slávy. Otázka je jak to člověk zvládne a uchopí. On to nezvládl a neustál. Bohužel, svět přišel o velkou osobnost. Lidé, kteří haní slavné lidi, většinou nic nedokázali a nedokáží.Styďte se za ty pomluvy!!!
    Jedno české přísloví je vystihující " na každou svini se vaří voda" :-)
    Tak s tímto vědomím se mi žije hned líp :-)
  • Co je na tom divnýho, když má pár obrázků dětí?! Vždyť byl taky znám svojí láskou k dětem. A navíc tam nemá jenom děti ;) A ty obrázky dostával od fanoušků ;) Takže fakt nechápu co je na tom divnýho...! ;) Když mám půlku pokoje zasypanou obrázkama Michaela a Marilyna Mansona, taky to jsou hned svatyně? Taky jsem hned divná? Tak proč o mě nepíšou v novinách? :O To že tam měl pár obrázků nedokazuje to, že byl pedofil ;) Bože už vážně nemám sílu řešit nějaký bludy....tohle je nad moje síly! ;)
    • No, musím upřímně s tebou souhlasit. Byl skvělý hudebník,tanečník, malíř, choreograf atd. A hlavně skvělý člověk, který si svou slávu sám vydobyl a i zasloužil. Toto je samozřejmě daň ze slávy. Otázka je jak to člověk zvládne a uchopí. On to nezvládl a neustál. Bohužel, svět přišel o velkou osobnost. Lidé, kteří haní slavné lidi, většinou nic nedokázali a nedokáží.Styďte se za ty pomluvy!!!
      Jedno české přísloví je vystihující " na každou svini se vaří voda" :-)
      Tak s tímto vědomím se mi žije hned líp :-) *3* *3* *3* *3*
    • MJforever
      Neřeš to;) Vůbec tyhle kecy nečti :) Spousta celebrit bere drsnější drogy a nikdo jim to nevyčítá, ale Michaelovi se opět vyčítá všechno -.- Po celou dobu od roku 1993 se o něm psalo, že bere drogy, tak teď nechápu proč z toho děláte show?! Tohle mě taky celkem překvapilo, ale nemyslím si, že by jste se mu museli hrabat v soukromí i po jeho smrti ;)
    • Netrap se.normální nebyl.
      • MJforever
        A ty normální jsi? :) Urážet někoho, kdo toho dokázal víc než ty, mi moc normální nepřijde ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit