Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale třeba Kmotra 2 považuju o ždibec lepší než jedničku...
  • Už Karel Havlíček Borovský říkal: "Chvála prvního kroku".
    To samé je u jiných filmů, kde už "dvojky" nic moc, např. Čelisti apod. *2*
  • nenapsal bych to líp,palec hore za komentář
  • Je pravda že původní "Souboj Titánů" po vizuální stránce strašně zestárnul. Zatímco trikové efekty použité v roce 1981 bylo možné považovat za špičku, tak už o 12 let později přišel první Jurský park s počítačovými animacemi...
    Jenže vizuální efekty nejsou všechno. To co na původním "Souboji" táhne je příběh a obsazení. A i když tehdejší efekty působí dnes úsměvně, tak jsou právě tím co ten film dělá tak krásným. Roztomile se cukající, téměř pohádková loutka Krakena, Pegase, Medusy a dalších bytostí, na mě působí mnohem líp, než nějaká počítačem stvořená příšera v akčňáku, který měl být převyprávěním antických bájí.
    A obsazení je epizoda sama pro sebe. Jasně, významnost jednotlivých postav se v obou filmech liší, ale i tak - Liam Neeson nebo Laurence Olivier? Sorry Liame, ale sir Laurence Olivier byl herec s velkým H. Ursula Andress vs. Agyness Deyn? To snad ani nepotřebuje komentář. Burgess Meredith, Maggie Smith a další.

    Závěr je jednoznačný:
    Když jsem šel na nový "Souboj Titánů", tak jsem v třetině začal litovat vyhozených peněz.
    Zato ten původní "Souboj Titánů" jsem viděl už x-krát, ale vždycky se na něj s chutí znovu podívám a to nejen pro tu nostalgii, když si při jeho sledování vzpomenu na to jak jsem jej v 9 letech viděl poprvé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit