Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asari
    Harry Styles a Zayn Malik. Nejžhavější muži planety? Are you kidding me? A Ian Somerhalder podle vás sexy není a tihle dva jo? Kam ten svět spěje..
    • Asi tak nějako :)
  • Jackie21099
    Johnny by měl být 1.!
    • Souhlasím Johnny měl být 1.! :)
  • mm: Až když vidíš muže bez trička dokážeš říct jestli je sexy? Sexy snad může být i oblečenej ne? :D Nebo to je jen, když má vyrýsovaný břišáky? :D
    A co třeba Bradley Cooper, Gerard Butler, Robbie Williams, Daniel Craig...? Ty jsou taky sexy a někteří by mohli být v první desítce místo některých, který tam jsou teď. :D
  • annedepp
    Chybí mi tu Hugh Jackman ... ten by měl být rozhodně první *13* Ale z těchto je to podle mě Johnny *3* *14*
    • Přesně... a ještě mi tu chybí Robert Downey Jr. ........ ale Johnny je nejlepší... nejbožejší prostě.............. *14* ale přesto tu Downey chybí *13*
  • A kde je jako Ian? jste se zcvokli, jak tam může být Harry Styles? - jono, vlastne aby jste uspokojili Directionerky :)
    • Asari
      Vážně by mě zajímalo, kdo v té anketě hlasoval. Asi dvanáctileté fanynky jednosměrek.
  • Chybí tam Ian Sommerhalder *10*
  • No to si snad dělají srandu?! Kdo tam hlasoval?! Patnáctiletý holčičky?! *11*
  • nejlepší z nich je Johnny Depp-dle mýho názoru *3*
  • To si děláte srandu? Harry Styles a jeden z nejžhavějších mužů? Mužů?! Kdo to proboha hlasoval? A kde je Ian Somerhalder? Ten podle vás není? Tak to už jste tam vážně mohli přihodit i Pattinsona a tu holku jménem Bieber. Fakt by mě zajímalo kolik dvanáctiletých buberťaček hlasovalo.
    • napíšu ti to ještě sem... NECHCI TU OBHAJOVAT ONE ERECTION!... ale na Úpíří deníky se koukaj jen dvanáctiletý puberťačky a pakliže ti není dvanáct tak tvé IQ asi takový bude a nebo máš dost silný žaludek, aby si mohla pozorovat takoví sra*ky jako jsou upíří deníky a nepoblít se z toho
      • ALE PŘIZNEJ SI TO, SI Z NICH ÚPLNĚ POSRANÁ ! a ONE DIRECTION poslouchaj jenom vymatlaný upištěný nány jako si ty.. Upíří deníky jsou super seriál a jestli se ti nelíbí tak to tady nekomentuj nebo se z tebe zebliju ! A o tvý inteligenci a věku už napovídá i to tvý jméno .. Píšeš vypatlatorem myslis ze je to cool nebo co prober se a nepis sem takovy sra*ky holcicko *11* *16* *12*
  • Olly Murs!!! *14*
    • zrovna ale nic moc fotka =/ vypada tu ''divne''

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit