Přejít na výpis diskuzí

Angel

FILM 29.5.2007 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase Angel!!!

    Od 8.10. bude Angel znovu na Prima Coll v 18.10h od 1.série!!!! *3* *4*
  • natali.rose

    the end

    dnes nám na dobro skončil Angel *9* *16* *8* *10* *9* *5* *9* ....minuta ticha prosím!!!
  • bellinka

    prosba

    Ahojky lidicky!..jsme u s rosbou nebdu tu ted asi 5 dni a potrebuuju vedet co bude v Angelovi nesel b se tu nekdo kdo by mi kazdej den tady napsal co bylo za dil a co s ev nem odehravalo?prooomin moc byhc to chtela vedet...je to pro me dulezity!!!..kdo mi to se bude psat tak tomu budu dozivotne vdecna!...a kdekoliv mu hlasnu atd tad...!ploooosiim jenom popis dilu z 25,26,27 a 28.8....proooosiim *3* *3* *7* *7* *9* *9*
    • Re: prosba

      ahojda pokud chceš tak na www.uloz.to. si zadej Angel s05 a máš tam všechny díly všech řad *3*
    • natali.rose

      Re: prosba

      na buffy-angel.org(je to i v odkazech) najedeš na Angel-epizody a tam máš všechny díly podrobně popsaný a i s pár obrázkama *3* takhle jsem to dělala já když jsem byla pryč!
      • kikinecka.kikisek

        Re: Re: prosba

        na iserialy.sk/serialy/angel/ mate dily :-) je tam cela pata rada a ten posledni dil.....zabijela bych :-)
        • natali.rose

          Re: Re: Re: prosba

          k tomu poslednímu dílu, moje slova, skončilo to hodně otevřeně a smutně, jak zemřel Wes *9* Gun také zemře *9* ....no prostě.....ani se nedozvíme kdo zvítězil *8* ...........ale jinak jsem byla moooc smutná, protože jsem na tom závislá a teď když to skončilo... *9* musím sehnat dvd a dívat se to od začátku *1*
          • bellinka

            Re: Re: Re: Re: prosba

            CZ?zemreli? *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *7* OMG!:(....jinak dekuju za vsechny tipy!!!
  • natali.rose

    dvd

    ahojík...chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás neví, kde sehnat dvd Angela 1-5...kdekoli a jákymkoli způsobem...prosím *4* *14*
    • Re: dvd

      http://www.mp3hits.cz/viewtopic.php ?f=368&t=46553&start=0
      ahoj, tady jsou všechny série...ale bohužel jeden díl je rozdělený na 4 části, ale zas je to v celkem dobrý kvalitě *3*
  • kikimelka

    Angel

    já mám angela nahranýho na setoboxu *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • natali.rose

    konec

    tak už se nám to blíží...konec Angela na prima cool *9* každý den jsem se stráááášně těšila a ted... *9* ...ale stále ho milujua budu milovat *1* ....a nejlepčíííí je Spike *14*
  • majkiki2

    Ilove Angel

    Angel je sexy upír s duší v černym mna je prostě k sežrání jsem na něm zavislá a nwm co budu dělat až to skončí.... *9* *9*
    • bellinka

      Re: Ilove Angel

      sakra nestras!....to si raci vsechny dily stahnu a budu na to kukat na PC!.. *16*
      • baruska-beruska

        Re: Re: Ilove Angel

        ja uz je mam *15* ae krome 5 rady *9*
      • baruska-beruska

        Re: Re: Ilove Angel

        ja uz je mam *15* ae krome 5 *9*
  • natali.rose

    závislost

    jo jo taky jsem na tom závislá *14* newim co budu dělat až to zkončí *9* *8* ...je to NEJLEPŠÍ SERIÁL NA SVĚTĚ *14* *14* *4* *14* *4*
  • ----nemo

    Cordy

    co se stalo wůbec Cordy že je nemocná a je v komatu?
    • Re: Cordy

      Jak se narodila Cordy ta Jasmína tak byla v komatu *5* *5*
    • baruska-beruska

      Re: Cordy

      jo je v komatuuu
      • bellinka

        Re: Re: Cordy

        To ze porodila tu Jasminu!
  • baruska-beruska

    !! Angel!!

    Ahoj Lidi,mam na vas prozbu!! Neni nekde na nenu,celej scenar Angela?? Kdyby jo prosiim napiste do vzkazu!! dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit