Přejít na výpis diskuzí

Angel

FILM 29.5.2007 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • llleeennniiissseeekkk

    ÿahoo

    Ahojky.Angela budou dávat od 1.4. na primaCOOL od 18:10 každej všední den...
    • kristen11

      Re: ÿahoo

      i o svatkach ho davaj =D
  • faith93

    video

    odkaz:www.youtube.com/watch?v=b2Vh6 7bY-X4&feature=related
  • angel.and.connor

    nejlepčí ze včech

    tak na tomhle serialu sem závislá jako prase nejmín3 díly deně prostě je nejjjjj *15*
  • ANgel 4ever

    Angel proste the best serial musim si stahnout vsechny dily *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* Angel 4EVER
  • johnlennon96

    angel

    ještěže když skončila na COOLu buffy tak jde angel jinak by byla nuda *3*
    • bartowski

      Re: angel

      sry ale místo tý buffi nedávaj angela ale star trek nebo ne *7*
  • selly-libu
    Buffy přemožitelka... a Angel jsou to úžasný seriáli oba dva se mi moc libí ... ale vííc se mi asi libí Angel v 5 serii ta Winifred jak se přemnění na Iiriu nebo tak něco ... =DDD prostě krásný chtěla bych pokračování u Angela ... *1* *1* *14*
  • Jiní herci

    Angel je skvělí seriál s úžasnými herci.
    Jen nechápu proč jsou tady napsaní uplně jiní lidi. *13*
  • Správní herci

    Díky za nápravu.
  • I LOVE ANGEL!

    Angel je vážně perfektní seriál,neomrzí *14* Bude se prý dávat na Primě...Už dělají na dabingu...Jsem zvědavá,kdo koho bude dabovat,protože jsem zvyklá na originál....
    • angel

      a ten angel je film alebo serial?a to tam hraju vsetci povodni herci?ved to je potom jak buffy nie?
      • katka.h.

        Re: angel

        To je seriál, a navazuje to na Buffy ale není to Buffy. Budou ho dávat na Primě. Hrají tam sice herci z Buffy ale není jich moc ( Angel, Conrerie, druhý pozorovatel Buffy ). A hlavně je to seriál hlavně o Angelovi !!
        • Re: Re: angel

          jenze ja myslim ze buffy je lepsi nez angel oni tam zabiji nestvuri v angelovi ale v buffy jsou tam padousi na cely serie a oni v gilesove dome zjistuji o ni vic vic angel je takovejnudnej buffy je nej serial pod sluncem *3*
        • Re: Re: angel

          jo to máš absolutní pravdu a ten buffin 2 pozorovatel se menuje wesli windy-price *4* *16*
        • Re: Re: angel

          a nevíš kdy ho asi tak budou dávat?? ještě tenhle rok?? *7* *9* *15*
  • I WILL REMEMBERR YOU - NEJ DÍL Z ANGELA

    Nejlepší díl v seriálu je Iwill remember you vidíme tam jak herecký výýborné výkony tak je to hrozne dojemný!!!!!!!!
    DOPORUCIJI TEN DÍL VIDEM JE 1 SERII ANGELA A NATÁČEL SE ZE VŠECH DÍLŮ NEJDYL PRES CELÝ 3 AZ 4 TÝDNY
    • Re: I WILL REMEMBERR YOU - NEJ DÍL Z ANGELA

      jj je to dobrej díl ale tak trochu slaďák......
    • citronek31

      Re: I WILL REMEMBERR YOU - NEJ DÍL Z ANGELA

      jojo je to nadhernej dil:(tak me stve,ze s buffy neni:(oni maji byt spolu......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit