Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lala

    Film se dá shlídnout na kinotip.cz...a ashley tam nehraje...hraje tam jenom její sestra Jeniffer *8* *1*
    • nonehraje ale nakonci tam zpívá
  • bravo girls 4

    Ahoj.Dostal se vubec tento film i do česka?Ráda bych se na nej podivala s cz dabingem *9*
    • Re: bravo girls 4

      uz je aj v SR islo to na markize a je to super s SR dabingom
    • ivisek77

      Re: bravo girls 4

      AHojky jj tenhle film už dávali v ČR *3*
      • Re: Re: bravo girls 4

        Ahoj ty si tady napsal(a) že už byl v česku ten film ale nikde ho nemůžu najít jako buď ke stažení nebo v DVDpůjčovnách... tak jestli by něco k tomu tak mi napiš na můj e-mail (fibilu@seznam.cz). *4* děkuju
  • bravo girls

    Ahoj Kdo by chtěl tento filmík (je nejvííc super) poslat na email s titulkama (není nadabovaný) tak napište ráda pošlu - olismrckova@seznam.cz *3*
    • Re: bravo girls

      pls jesli mi to pošleš budu jenom ráda
    • Re: bravo girls

      je nadabovany...sobotu isiel na markize
  • bugra

    jo ash tam byla ale myslím že až na konci s těma titulkama jinak jsem ji tam neviděla ( já jsem taky viděla jenom kousek takže xD ) , jenom její písničky se tam hrály :) *1*
  • Ahoj hele nevíte kde bych to mohla zkouknout zdarma s českýma titulkama??? Jestly jo napiš te mi to.... :D dik
    ( anetabrozova@seznam.cz )
  • Prosím dáte mi odkaz na stažení nebo podívání se v češtině? protože to nikde nemůžu nají a myslím že to ani v češtině nen. Tak jestli to někdy česky má at mě prosím napíše na mail miklikova.simona@seznam.cz
  • marsa12

    ..

    dyt tam nehraje Ashley Tisdale
    • Re: ..

      ona tam asi iba spieva
    • Re: ..

      ...to je tragedie
  • devilishsmile

    ash

    ashley tam nehraje a jestli jo tak mi prosím řekněte ve které fázi *3*
    • no ona tam nehraje jen tam na konci zpívá jak je tam kdo koho hrál
  • pls

    zdarec .... pls kdo vi kde se da tenhle film stahnout at mi to napiše odkaz na e-mail ( tomik.simon@seznam.cz )... dík
  • lusiiinkaa121

    ahoj

    ahoj jestli ste viděli ten film tak vite ze tam pusti ten Penn takovou pisnicku na radiu a jdou vsichni tancit napred se tam dohaduji a potom tim tancem zjisti ze to jde tancit spolecne tak by me zajimalo jak se ta pisnicka jmenuje *14*
    • Re: ahoj

      A jak se jmenuje???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit