Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fairytale12

    Angel

    Angel je fakt kus *14* *14* *14*
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    Angel: Bydlím blízko. Procházel jsem se.
    Buffy: Takže jsi mě nesledoval. Měla jsem pocit, že jo.
    Angel: Proč bych to dělal?
    Buffy: To mi řekni ty. Jsi záhadnej kluk, co se z nenadání objeví. Neříkám, že mi to dneska nepřišlo vhod. Ale když už se tady ukážeš, zajímalo by mě proč? (nakloní se k němu)
    Angel: Možná se mi líbíš.
    Buffy: (usměje se) Možná *4* *4* *4*
    • barunqa111

      Re: ajlfju buffi enžl

      7.dil 1.serie
    • angel.up

      Re: ajlfju buffi enžl

      Angel: Bydlím blízko. Procházel jsem se.
      Buffy: Takže jsi mě nesledoval. Měla jsem pocit, že jo.
      Angel: Proč bych to dělal?
      Buffy: To mi řekni ty. Jsi záhadnej kluk, co se z nenadání objeví. Neříkám, že mi to dneska nepřišlo vhod. Ale když už se tady ukážeš, zajímalo by mě proč? (nakloní se k němu)
      Angel: Možná se mi líbíš.
      Buffy: (usměje se) Možná
  • barunqa111

    **

    ja na to koukam jen par dilu ae je to uza serial *14*
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    ajlafju buffi enžl laska vitězi maje mocrad laska vitězi *4* *4* *4*
    • angel.up

      Re: ajlfju buffi enžl

      mam moc rad buffi enžla jeto moc nadhernalaska pravoulaskusem potkal s buffi enžlem mamje moc rad *4* *4* *4* *4*
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    ajlafju buffi enžl mmaho moc rad buffi enžla pravoulasku sem potka sbuffi senžlem *4* *4* *4*
    • Re: ajlfju buffi enžl

      co tady furt kecas mas to napsany tady v buffy nikoho ty tvoje ajlfju nezajima dit tomu nejde ani rozumet *15* *10*
      • angel.up

        Re: Re: ajlfju buffi enžl

        mam moc rad buffi enžla jeto moc nadhernalaska pravoulaskusem potkal s buffi enžlem mamje moc rad
        • Re: Re: Re: ajlfju buffi enžl

          Teď jak je Buffy s Railym, tak jim to spolu docela sluší, ale s Angelem to byla pohádka. Je to škoda. Angel se k ní chtěl vrátit, ale ona už nechtěla. moc bych si přála, aby s ním zase skončila. *4* *4* *3* *4*
  • FILDASAS

    prosim vas umre nekdy buffy? ja doufam ze ne jina by me to deste nastvalo *16* *16* *16* *16* *20 a jinak furt cucim na cool je to tam proste cool. *5* * pls odpoved
    • Re: FILDASAS

      ahoj jo BUffy zemře myslim že na konci páté nebo šesté série ale jenom proto aby zachránila svou sestru Dawn.... jenomže je tu ještě Wilow a ta Buffy znovu vyvolá.....protože by to bylo divný je sedm serií s skončilo by to pátou nebo šestou tedka newim.. to je jasný jako facka
      • Re: Re: FILDASAS

        diky *3*
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    LASKA VITĚZI BUFFI ENŽL MAMJE MOC RAD LASKA VITĚZI MAMJE MOC RAD PRAVOU LASKUSE POTKAL S BUFFI S ENŽLEM LASKA VITĚZI *4* *4* *4*
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    ajlafju buffi enžl laska vitězi maje mocrad laska vitězi ajlafju buffi enžl laska je silna mam jemocrad pravou lasku sem potkal sbuffi senžlem *4* *4* *4* *4* *4*
  • konečně buffy

    tak konečně je tu buffy.....
    Sem moc ráda.

    Buffy a Angel jsou nej. *4*

    strašně moc zbožnuju Buffy a Angel...

    Jsou nej na světě.... :)
    Jen škoda že nejsou do opravdy pár to by byl pár snů.... :)

    I LOVE angel *14* *14* *3*

    *3* *3* *3* *3*


    Buffy a Angel jste nejlepší na světě..... *3* *3*
    • Re: konečně buffy

      *7*Proč mislíš *7*
  • FILDASAS

    rosim vas nevite nekdo jestli v buffy a nebo angelovi se nekdy obevi aurelius?a v ja kem dile predem dekuji a jeste kdo je s techto nejsilnejsi buffy angel spike prosim dve odpovedi diky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit