Přejít na výpis diskuzí

Dům voskových figurín

FILM 4.3.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kukala som to včera no tak to je brutál ten film ale bol úžastne dobrý lebo sme boli v kine v nitre s mojouv BFF a to bolo 3D *8* *8* *8* *8* *8*
  • jo bylo to dobry.ale taky jsem se trochu bala. *8* *15*
  • Smileyy
    Jsme se na to dívaly s kámoškou,jsme u toho řvaly :D Je to tuctovej horor ale přesto stojí za to se na to podívat...jde z toho fakt mráz po zádech.. :/
  • kate.szv

    :D No teda !

    Včera jsem si tenhle film stáhla a koukala jsem na něj od 23hodin večer ! :D.. musím říct že to bylo až nechutný někdy ae byl to dokonalý film to se musí uznat jako ! !D:
  • perhonen

    Nic nového

    Jeden z těch tuctových filmů, u kterých už od samého začátku tušíte zápletku a jenom se dohadujete, kdo přežije. Téma "rozjařená parta na výletě" - pokolikáté už??
    Jediným originálním kouskem byl nápad s voskem.
  • marcikrckova

    HORORR

    tak to bylo drsnyyyy divaly jsme se na to s kamoskama a nekdy jsme s teda hoooodne balyyy *16* *16* *16*
  • lintushka92

    horor?

    Ten film neni ničim zvláštní.. viděla jsem mnoho lepších hororů, u Domu voskových figurín ani nevim, jestli to je fakt horor...
    Ale jedno se mi tam líbí. Když propíchl kůlem Hiltonce hlavu.. *1* *1* *5* To se jim mooooc povedlo. A myslim, že to byl vrchol "herecké kariéry" naší Paris *5*
  • 1NewSter1

    Moc dobrej Horor... ale víc mě zaujel Cah Michael Murray (Nick) je sexy!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: 1NewSter1

      sorry ale je to chad michael murray *1* *1* *1* ale detail je to nejužasnější horor na světě... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • House of Wax

    Jo, vidělaa jsem to, když to dávali v TV s kámoškou. Když to začalo tak hodinu se tam nic nedělo, ale pak to bylo opravdu drsný :D Občas jsme to přepli, měli jsme trochu slabší žaludek, ale jinak to bylo pěkný. Akorát co mi přišlo přehnaný, jak tam někomu už nevim komu usekli hlavu, a on ještě mrkal nebo co :D Už si to moc nepamatuju :D A ten useklej prst byl hnusnej:D Ale jinak bezkonkurenční,skvělý prostředí i herci.
  • reusha

    Luxůůůs =D

    Hey , tento film se mi opravdu líbil, i když statut horor bych mu taky nedala *3* Sice mi trochu vadilo to mučení, ale bylo to boží herci pstě všechno... I když Bo se mi taky líbil *1* Pár věcí jsem sice nepochopila (třeba to, kdo byl ten člověk zalitý ve vosku kterého sourozenci našli připevněného na tom stojanu)ale to je už detail...CO mi přišlo velmi komické, byla smrt Paris =DD
    • Re: Luxůůůs =D

      Ten zalitej ve vosku byl ten jejich kameraman...Dalton :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit