Přejít na výpis diskuzí

Futurama

FILM 15.3.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkornyy

    is best

    futurama je nejky serial je ůůůůůůůůůpa boží best!!!
  • nemo2

    Nemo2

    Futurama je nejlepší *4* http://www.youtube.com/watch?v=xSUD N7IT3_I Kdo neviděl at se podíva na tuto stránku *3* *1* ( www.youtube.com) snad se vám to bude líbit,je to první díl začátek *3* *4* (napište mi děkuji *4* *4* )
  • kmaja

    Luxus!!

    Super seriál, spousta srandy a vtípků. A i přesto mě dokázal dneska rozbrečet. Teď ho mám ještě radši *3*
  • nemo2

    Nemo2

    Já jsem Futuramu neviděla *9* *16* ale určite je to dost dobrej serial *4* *4*
    • area59

      Re: Nemo2

      ZALOŽIL JSEM OSOBNOST BENDER!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4*
  • barbora.q

    Futurama

    Futurama je prostě nej serial spolu se simpsnovejma prostě vládne království seriálu. Hlašky prostě nej.. zkrátka Futurama 4ever *14* *
  • Sipsonovi

    Futurama je good seriál, ale Simpsnonovým se nevyrovná...
    • kkornyy

      Re: Sipsonovi

      vyrovná podle mne je futurama stokrát lepsi nez simsni x)
  • scorpik

    Its Cool

    Ahoj jsem tu novej a chtěl bych říct že FUTURAMA je nejlepší seriál co mohl být.
    Už jsem zhlédnul všechny díly ale bohužel jen v originálu ale teď když to běží na kanálu COOL tak se dívám furt *4* a doporučuji těm kteří tento seriál neviděli tak ať to napraví a podívaj. I když se musím opakovat tak FUTURAMA je !!COOL!! a hlavně BENDER. Tak se mějte a polibte muj kovovej zadek *1* *15*
    • candy007

      Re: Its Cool

      Naleštěnej zadek, ne kovovej
      • scorpik

        Re: Re: Its Cool

        To je tak: Polibte mi můj kovovej naleštěnej zadek *1*
  • miluju

    kdo neviděl nepochopí, kdo viděl miluje, a ikdyž jsem viděl všechny série několikrát tak se jí nemůžu vůbec nabažit. kolikrát se nějaký díl opravdu dotkne slzy která teče z oka.
  • mystery19

    Nejlepší!!!

    Tohle je nejlepší seriál co kdy byl a bude!! *1* Mnohem lepší než Simpsonovi, kdo ještě neviděl, doporučuju rychle shlédnout! *4*
  • nwwwm

    ...

    Souhlasim! Je to supr seriál! Supr hlášky! Nejlepší je dr. Zoidberg! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit