Přejít na výpis diskuzí

Honey

FILM 4.3.2007 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soundtrack

    hojky nemoh byste mi někdo please napsat, na jakym serveru bych koupila soundtrack k tomuhle filmu?je super.dík moc za mejlíka *14*
  • HONEY!!!

    Honey je fuckt supa dupa film!!!!Missy Eliot nebyla špatná...ale nejlepší byla choreografie!!!taky bych chtěla takle umět tancovat...
  • SUPER

    Nádhernej film,skvělý choreografie,supr písničky i děj..Prostě SUPER!!! *3* *15*
  • pls pomozte!

    nevite pls jak se jmenuje ten cernoch co s nim jesicca( honey) v tom filmu chodila?? ak nahodou ano tak mi pls pisnite dekuji :) *4*
    • Re: pls pomozte!

      Ahojky tag ten se jmenuje Mekhi Phifer *3* *14*
  • Honey

    Rejmond se jmenuje Zachary Wiliems......
    Ale honey je fak fakt fakt nej film na svete možna nacele planete *14* *14*
    a napiste mi na muj e-mail kolik je do opravdy Benymu(Lil Romeo) let prosim prosim *8* *8* mam ten film rada udelali bis te mi velkou radost na světe Dekujiiiii *14* mocinky *4*
    • Re: Honey

      Bennymu je teď 18 let.
  • ....

    Hej lidi, nevite nahodou, jak se menuje Raymond vlastnim jmenem?
  • HONEY

    Honey je prostě muj best filmek..o tancování...v hlavní roli s Jessicou...což dodat...prostě super film*14*
  • honey

    Honey je ten nejlepsi fil co sem kdy videla!!!Z toho filmu si muze spousta lidi uvedomit ze zivot neni o drogach atd ale i o tanci!!!
    • Re: honey

      Jj, naprosto souhlasim... Nej filmik ktery sem videla. Moc nadherny!!! *14*
      Mohlo by byt nejake pokracovani *3*
      • Re: Re: honey

        ahoj jo, pokračování by mohlo být, ale nevíš náhodou proč????? kdyby se udělalo pokračování, tak by to bylo už o ničem ..... nepřemýšlela jsi už náhodou o tom ??? asi ne .. bylo by to asi jen o tom, jak si staví ten dům pro taneční studio, a ty děti co tam s ní tančili by takm taky pořád asi tančili ... nemyslíš??? tak mi řekni co by bylo bomba na dalším pokračování??? jen by to byl volný průběh a na tom bomba by asi nic jinéhoi nebylo, než by se rozvedla s tím svým a tu školu by ji někdo překazil... takže opravdu chceš pokračování??? *7* *7* *7* *7* *7*
        • Re: Re: Re: honey

          ahojky máš pěkné fotečky. měj se goot *1* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit