Přejít na výpis diskuzí

Hříšný tanec 2

FILM 4.3.2007 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Good

    Jj ten film je fakt nice a Diego se mi tam líbí ale takhle na těch fotkách ani nee.. ale ten film je fakt božíí
  • Úžasnej film, o hodně lepší než jednička!:)
  • je to úžasej film *14* *14* *14*
  • Ten flimík se mi moooc libí Romola a Diego se k sobě hodííí moc :-) ! a není vetší než on když má asi lodičky na podpadku! Zbožnuji ten Filmíík <3 a hlavně Diega <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • !!!!!!!!!!!!!

    To je TRHÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • Dokonalost

    Vždycky jsem si myslela že dvojka je horší .. Ale jak jsem se na ni podívala tak měním názor ... Je uplne krasny ..! *3* *14* Chci aby bylo pokračování ..! *3*
    • přesně moje řeč *14*
  • Ten flimík se mi moooc libí Romola a Diego se k sobě hodííí moc :-) ! a není vetší než on když má asi lodičky na podpadku! Zbožnuji ten Filmíík <3 a hlavnš Diega <3 *14* *14* *14* *14* *14*
  • miluju ten film.Chavier je božskej líbí se mi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :o)

    Miluju Diega Lunu a všechny jeho filmy...nejvíc však Hříšný tanec 2...znám ho zpaměti ale dívám se stejně pořád dokola.Mám všechny písně a jeho fotky... *14*
    • Re: :o)

      ahojky..ty máš jeho foteš?plsky pošli mi je na mail a wšecky písničky co tm sou moc dík *14*
    • karinlxviii

      Re: :o)

      prosimtě mohla bys mi nějaký (všechny) ty písničky poslat?:-)byla bys zlato
  • prosik

    Prosím kdo máte aspoň nějaké písničky z tohoto nejbáječnějšího fylmu poslete mi je.Diky *3*
    • lotanax

      Re: prosik

      ahojky já mám celý soundtrackový CD tak jestli ho chceš poslat ozvi se na lotanax@seznam.cz *3*
    • Re: prosik

      ahoj já mám asi dvě a mohla bych ti nějaké i stáhnout,takže se my ozvi na meila kockoviteselmy@seznam.cz
      zatím pa pa *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit