Přejít na výpis diskuzí

Hvězdná brána

FILM 4.3.2007 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amen!!

    Blahoslaveni budiž Oráji!!! *4*
  • at žije stargate

    i když už je seriál stargate sg1 zrušen a budou už jen dva filmy již na vždy zůstane tento seriál legendou a s ním i herci kteří v něm hráli. takže at žije stargate !!!!!!!!!!!!!
  • 4ever

    Je to ten nejlepší a můj nejoblíbenější seriál,co kdy mohl vzniknout.Na hlášky a citáty z něho nikdy nezapomenu. I LOVE IT!!! STARGATE 4EVER

    (Teal'c s jaffským vtipem byl fakt mocnej!!)
  • Nej

    Miluju tenhle seriál!!!!!!!!!!!! *14* *14* Zbožňuju Jackovi hlášky!!!Teal'ckův usměvavej výraz a VSKUTKU!!!!Samino vysvětlování!!!Danielovo ,,Jacku,to nebyl dobrý nápad..." *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • adinkalvicekkaty

      Re: Nej

      úplně přesně nej seriál x)
  • Archa pravdy

    Viděla jsem už ten novej film Hvězdná brána: Archa Pravdy. Nechci nic říkat,ale zrovna moc se to nepovedlo.Jsou tam dost šuntský efekty (př. planeta je velké bílé kolo a na konci,když bojuje Adria s Morgan La Fay (netušim,jak se to píše) letí proti sobě dva balonky a chvíli do sebe strkaj).Příjde mi to dost amatérský, ale myslím,že ten další film bude lepší!Doufám *4*
  • Jupí

    Jupí od června budou na Nově opakovat 1.-10. seérii!!! *1* *1*
    • Re: Jupí

      ale kdyt je srpen

      a nedávej to
    • Re: Jupí

      a nevis přesne od kdy??? *5* *5*
    • Re: Jupí

      Ty nadšenče, na AXN začínají I.řadu už 20. dubna, zatímco II. a III. už beží na AXN sci-fi. Doufám jen, že to dotáhnou komplet do konce, včetně Atlantis a nových filmů. *7* *1*
  • dotaz

    nevíte,zda se dá tenhle supr seriál třeba sehnat v nějaký kolekci na DVD? *7*
  • sandra

    dá se někde sehnat kompletní seriál sg?dabovaný?
    • 149.149

      Re: sandra

      ano dá,na warforum *1*
  • tv

    Uš aby to začalo to se zase neodlepím od televize *1* *5*
  • kulihrasek96

    Jackovi hlášky

    Jackovi hlášky to je nejlepší-třeba
    Hamond:Doktore Jacksone, poznáváte neco z toho? Daniel: Ne pane!
    Hamond: a vy Teal'cku? Teal'ck: Ne pane
    Jack: Já taky ne!..........to já jen tak.
    No to byste museli slyšet! *4* tak co Sam a Jack, vezmou se? kdy? *3* *4* *14*
    • adinkalvicekkaty

      Re: Jackovi hlášky

      jj super hláška má Jack xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit