Přejít na výpis diskuzí

Lalola

FILM 22.1.2009 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lalola

    a vite i to ze lalo žije???ona ta carodejka vyměnila těla dala Lalovi telo jinaci holky a té holky dala telo telo lalovi a v posledním díle se setkaji s v nějakem baru se budou navzajem dotykat a rikat si ze on je gey a ona lesba
  • ajulina

    blog....

    kouknete se na lalola.blog.cz
  • ajulina

    Re: Re: foto

    fajn..... *1*
  • webkinz

    Re: Re: konec

    Taky jsem koukala... *9*
  • webkinz

    Re: foto

    Taky jsem jich pár přidala... *4*
  • ajulina

    Re: konec

    hmmm.... *8* no ja sem to taky videla...na youtube....no budou na lodi atd.....no a lola ve 145 dile utece ze svadby.... *9*
  • konec

    videla jsem ukazku posledního dílu laloly a chtela bych vam rict co se stane ale potrebuji vaš souhlas,protoze nekteri si to chcteji nechat jako prekvapko do konce
  • ajulina

    foto

    ahoj...hele dala jsem sem nejaky fotky...a kdybyste sem daly nejaky fota bylo by to super *1* *1*
  • ajulina

    Re: online

    no forum.mundolatino.cz nebo latin.cz a nebo youtube.com *1*
  • Re: Re: LaLola

    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* to teda nejedu
  • online

    nevite jestli je někde lalola ke shlednuti online rada bych se koukla jeste na nejake díli...díky moc
  • ajulina

    Re: Re: Re: Re: Re: Lola

    jo skonci s Gastonem.... *14* *1* videla sem jejich svadbu na youtube....:D *15* *15*
  • monika_t

    Re: Re: Re: Re: Lola

    Mně přijde někdy fakt bláznivá,,myslíte, že nakonec skončí z Gastonem?
    Přijde mi, že se k sobě hodí,,jsou trhlí stejně *1*
  • Re: hruza!!!

    No..myslela jsem si že jsem takovej ,,závislák,, *15* ale když vidim co tu píšete tak asi ne.. *4* ..ale nemyslim to spatne..aby jste si nemysleli *4* *15* *3*
  • ajulina

    Re: Re: Re: Lola

    no dneska byli super dily jako vzdycky.... *15* a dopadlo to skvele *14*
    jo a natalie je nejvetsi debil.... *13*
  • monika_t

    Re: Re: Lola

    to určitě,, je dobře, že se tam Bili ukázal... a jo je to fakt kus *1* Ale dneska nám už zase asi odletí do Stockholmu.. to jsem zvědavá jak to bude dál,,jestli se Facu konečně smíří s tím, že Lola byla muž a nebo jestli znovu spadne do sítí Naty
  • ajulina

    Re: Lola

    bili??....no je to krasevec ze??no a FACU zarli.... *1* coz je dobry ne.... *4* *15* *15*
  • monika_t

    Lola

    jo dneska opět super díly,,a co jste říkali na Biliho?
  • ajulina

    Re: LaLola

    no dneska to bylo vazn zajimaví a husty........*15* *15* *15* *15* hele baro pojedes teda do ty parize?? *10*
  • Re: Re: Re: Re: Re: hruza!!!

    super noo..takový sračky já neposlouchám *15* a moc mě neser a bež si adoptovat malýho zambů *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit