Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nice

    tento film jsem videla a koukala bych sem se na to porad protoze je to uzasny film ktery jsem kdy videla
  • uzasnej film

    je to ten nejhezci film o tanceni kterej sem kdy videla.je uplne bozsky jak tanci.a ten kluk je krasnej *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: uzasnej film

      vydela si uz film honej ten je lepsi *16* *8* *13*
      • Re: Re: uzasnej film

        honey sem videla a myslim ze todle Lets Dance je proste lepší!! *14* fagt best filmiiik *3*
        • Re: Re: Re: uzasnej film

          Souhlasim s tebou....tohle je živější. Jessica Alba si v Honey hraje na Matičku tance a dobrou duši. Let's dance mi přijde reálnější...
      • Re: Re: uzasnej film

        lets dance je proste super film najlepsi na svete ne?? *14* *14* *14* *4* *14* *14* *3* *3*
  • NOW

    Film Step Up je ulpne uzasnej ,uz jsem ho videla nekolikrak a vzdycky se na mej rada podivam!!!!!!!!Kouknete se na nej tak fakt *3* *3* *14*
  • wow

    toto je ten najlepsi film aky som kedy videla a kto s tym nesuhlasi tak je riadny debil!!!!!!!! *4*
  • HUMUS

    WILLY PRDEL SI NEPOLÍBIM,A FILM JE HUMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • FUUUUJ!

    FILM SE MI TEDA NELÍBIL ANI TROCHU.
    ALE ON JE HEZKEJ! *5*
    • Re: FUUUUJ!

      ses krava.... *1* *1* film je proste good rikejte si co chcete jenom tady ze sebe delate tragedy!! *15*
  • supééér filmííík

    tůto je upně sqělej filmík upně ůžasnej a komu se to nelíbí ať si pr*** políbí *1* *1* *1*
  • joo!!!

    nejwic sQelej film a komu se nelibi at sem laskave neleze a trebas si polibi p*del!!! *16* tatum je proste nejwtesi kundaaa a ve step up mu to siiilene slusii a kdo rika ze je teplous takk je vazne p**a a beztakk silijou po kotkovi a podobne takze nevim jak vy ale me se teda stokrat vic libi tatum nez nakej kokotek *15* *13*
    • Re: joo!!!

      mno tatum je božžžiii to mas pravdu ale Chad Michael Murray je taky hezkejjj *14* *14* jestli ho neznas tak je z filmu moderni popelka..Osten *14*
  • bouchac

    je to super film a channing je kundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa k jak cip
  • ?????

    slyšela jsem o tom samou chválu, ale musím přiznat, že mě moc nepřesvědčil. Přišlo mi to trošku kýčovitý. Tanec a muziku mám moc ráda, ale na tenhle lousek už se asi nepodívám!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit