Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 2

FILM 18.11.2007 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HSM v ČR

    jejich podpisy klidně můžete mít a dokonce s nimi můžete být i vyfocení stačí když 27.dubna půjdete na jejich koncert který bude v Pardubicích a 2. a 3. května budou mít koncert v Praze. Bude tam hlavní šestka (tj. Van,Zac,Ashley,Corbin,Monique,Lucas ) možná tam bude eště někdo ale tato šestice tam bude na stoprocent. Tákže kdo chce jejich podpis nebo je vidět naživo nebo chce s nima fotku nebo je chce prostě slyšet jak zpívají tak nezapomeňte že 27.dubna jsou v Pardubicích a 2. a 3. května v Praze. Tak se zdá že neskutečné se začíná stávat skutečným. Dokonce i v ČR budou mít koncert HSM. WAW !!!
    • Re: HSM v ČR

      Ahojky jen se chci zeptat jak to bude v těch Pardubicích....kde to bude a tak přesně....a jk se dají sehnat na ně třeba lístky bo tk něco....díkes za odpověď
  • superr

    uz jsem byla na 3 a je super stejně jako ostatni dily *14*
    • Re: superr

      to je pravda ja tam taky bila a je to naprosto super
  • Blbooost

    Jednička byla mooc hezká, ale dvojka je o ničem a ještě jsou blbě nadabovaní *9* *13* *16*
    • Re: Blbooost

      JJ,dabing je dost hroznej ...
      • hsm2

        no jen aby *3* ja videla jen 2 a byl to asi ten nej musikaal (snad az po diskoprobehu1( *3*
  • tance a hudba

    jeto bezva koukat nati tance,poslo ti pisnicky *14* *14* *3* *3*
  • _roxynka_

    HSM v čechách

    DOočetla jsem se že v Květnu má být velkálední reví HSM ale bOOhužel bez našich známích tvářích v pOodání nákejch krasOobruslařů tOo bude.....škOoda mnOo. BylOo by stšně fajn kdyby přijely dOo ČR určitě bych šla...prOotOože HSM je nejlepší na celém světě... *14*
  • Ppááááni(a dámy)

    High School Musical je NEJlepší filmík, co jsem zatím viděla! *15* Pro všechny fandy High School Musical:,,Pojďte se se mnou spřátelit přes internet." Múžeme si psát ne jen o High School Musical, ale i o jinných věcech. Např. se mi můžete svěřit s nějakým problémem atd.... Tak se ozvěte: tonahruska@seznam.cz. Nová kámoška čeká *1*
  • supííííš

    je to nej film...high school musical 1, 2, 3 *4* *14* *14* *14* *14* *1* *3* *15*
  • superr

    uz jsem byla na 3 a je super stejně jako ostatni dily *14*
  • 130killer

    ...

    http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=10 4521
  • spekan

    :))

    lidi pls znate nakou stranku kde lze zhlednout tento filmik???pls jestli ano tak mi napite tu adresu(stranku)predem mooc diky a doufam ze nakou znate :-)
    • Jana.H.0303
      sleduj filmy online zdarma.cz tam to bude a pokud ne tak potom nevim *1* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit