Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivetka936

    ...

    Jsem se teĎ na zahraničních stránkách dočetla, že Zac na otázku, jestli bude hrát v HSM4, odpověděl "Nikdy neříkej nikdy, ale rád bych hrál jiné role než "jen" HSM. Rád bych se posunul dál". S tímhle souhlasila i Vanessa, není tedy pořád jasné, zda tam budou hrát nebo ne.
  • pavlusqa

    Selena Gomez

    Říká se nebo aspon říkalo že by mohlo v HSM4 hrát pár disney star napr Selena Gomez me by to moooooc potešilo *4*
  • Ach jo

    *9* Je škoda že v HSM nebude hrát Zac Efron A Vanessa Hudgens *9*
  • malapichnova

    vanesa a zac

    oni spolu? *9*
  • Hlasujte!

    ahojky hlasujte pro nej filmik tady http://pinkqueeen.blog.cz/0903/new- soutez
    dikec ...a ahojky =)))
  • HSM4 bez našich Wildcats

    No heleďte oni Vanessa,Zac,Ashley atd...už vlastě nemůžou hrát v HSM4,páč odešly na vysokou a to už by pak nebyl Muzikál ze střední...budou tam ty nový herci jak byli ve 3.Ale justjaredjr.com potvrdil,že ve 4 nebude ani Matt a to je to náš známý bavič Rakeťák :D:D Takžě neim co bude Kenny s tou čtxřkou dělat :D:D
    • klarisa997

      Re: HSM4 bez našich Wildcats

      COŽE???Mno tak to je blbý že Zac a Vanessa tam nebudou *5* *5* *5* *5* *5* *5* a bude Tam Ashley Tisdale??? *7*
    • Re: HSM4 bez našich Wildcats

      Zac Efron a Vanessa Hudgen tam nebudou proto protže se mají mít do srpna svatbu tak tam nebudou a Vanessa je těhotná
      • terka12345678

        Re: Re: HSM4 bez našich Wildcats

        nekecej!!!!!!
        vanessa je tehotna???
        tak ze je teda bulvar pozadu!!!!!! *3* *3* *3*
        • ivetka936

          Re: Re: Re: HSM4 bez našich Wildcats

          Vanessa těhotná není.
      • Re: Re: HSM4 bez našich Wildcats

        vanessa těhotná nei,a svadbu mít asi taky nebudou.No a v HSM 4 možná Zac,Ashley a Vanessa hrát budou.
  • vendisek

    vanessa a zac

    Četla jsem že ve 4 už nebudou zac a vanessa a ješťě ňácí herci je to pravda?odepište mi psl na vendulafaktorova@seznam.cz
  • HSM 4 bude super

    Já se mocQo těším na HSM 4 .. Bude to orčo superní z dílů HSM ..
  • HSM v ČR

    jejich podpisy klidně můžete mít a dokonce s nimi můžete být i vyfocení stačí když 27.dubna půjdete na jejich koncert který bude v Pardubicích a 2. a 3. května budou mít koncert v Praze. Bude tam hlavní šestka (tj. Van,Zac,Ashley,Corbin,Monique,Lucas ) možná tam bude eště někdo ale tato šestice tam bude na stoprocent. Tákže kdo chce jejich podpis nebo je vidět naživo nebo chce s nima fotku nebo je chce prostě slyšet jak zpívají tak nezapomeňte že 27.dubna jsou v Pardubicích a 2. a 3. května v Praze. Tak se zdá že neskutečné se začíná stávat skutečným. Dokonce i v ČR budou mít koncert HSM. WAW !!!
    • Re: HSM v ČR

      a jake rok
    • Re: HSM v ČR

      no já jen že toho 2a 3 května one ice hsm . tam nebude ashley van zac atd. ale je budou zastupovat nějaký krASOBLUSRAŘI a v pardubicích je to samí...... *13*
      • sharpay1995

        Re: Re: HSM v ČR

        Jo přesně tak!!!Ashley, Zac, Vanesa a ostatní herci z HSM sem jen tak nepřijedou!!!
  • denda88

    hsm

    http://www.youtube.com/watch?v=JO_O ir72EDs&eurl=http://www.inquisitr.c om/13881/high-school-musical-4-spoo f-trailer-zac-effron-is-a-dog/

    Video hsm4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit