Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HSM 4

    Jooo super...........HSM je super a HSM 3 ....je upe mazec.....už se těším až bude HSM 4 .....jooooooo..... *5*
  • vashley

    ??? nechápu

    Hej lidi,nic prosti ale já vás totálně nechápu... vy máte ve fan clubu HSM 4 o kterém ještě nejsou žádné novinky,nic jen velké h****...já vás nechápu.....totálně! *13* *5*
  • lunetak

    dir v HSM 3 dou všichni na jinou školu jak teda noi??..

    *13*
  • xxxxx

    to Joint: *3* asi ti hrabe ne ?? naho dou sou to nej holywoodský herečky *14*
  • coze bude i 4

    nechtej jeste udelat 5 a 6 a 7 a 8 az do 50 *16* *13* *10*
    • Re: coze bude i 4

      Poslední díl bude z domova důchodců, nebo ještě lépe z márnice.
      • twilight055

        Re: Re: coze bude i 4

        Přesně:D *3*
  • ...

    zac efron ,vanessa hudgens , ashley tisdale ,demi lovato ,selena comez ,miley cyrus jsou nejtrapnejsi lidi na celym svete at jdou doprdele ani hrat neumeji a myslej si ze jsou neco lepsiho nez adam sandler,johnny depp,jeremy sumpter,freddie highmore a lacey chabert tak to teda nee *13*
    • Re: ...

      Víš vůbec kdo to je? *16*
    • Re: ...

      Víš vůbec kdo to je?
    • Re: ...

      Víš kdo je tu trapnej? TY!!!!!!!!!!!! *15*
    • Re: ...

      drž hubu tady se te na nic neptame a jestli jim nefandis tak se tu ne**rjo a nena davej a na ashley a zachariho mi nepomlouvej jo
      tak zklidny hormon ps:ja sem klidna zato ty ses podelal!
      *16* *5* *13*
    • nicky0012

      Re: ...

      jointe ty lidi co jsi tam ty jmenoval já vubec neznám ale van,zaca,ash,sel,miley....jsou nejznámější a nejlepší hvězdy pod sluncem až na demi lovato to je piča to s tebou souhlasím ale ti ostatní ne_!!!ty hvězdy pokud se tomu dá říct hvězda jako ty tvoje freddie highmore ....tak ty skoro nkdo nezná a nezáleží na věku víš ale na popularitě a nemusí vás vubec zajímat kolik nám je prtž tady se neohlížíme za věkem ale za hvězdou a tou jsou miley na 1 místě,zac ten se také umístil v top10,ashley 3.místo,vanessa 4.místo,selena je taky v top 10 tak co furt si myslíš že tyhle hvězdy jsou nic nééé ty tvoje "hvězdy"jsou nic!!tak zmlkni nelez vubec sem protože takový dementy tu nechtejí nikdy tak nemel sračky a šoupej nohama jo smrade!! *15* *15* *15* *15*
    • Re: ...Trapas

      Hele ty jeden demente *1* když se ti HSM nelíbí tak se neser do lidí kterým se to líbí...a Miley Cyrus není trapná a hrát umí narozdíl od těch tvých sraček *7* *5* takže si polib prdel a neser se laskvě do toho! BUZNO *3*
    • xendros

      Re: ...

      u mne je to naopak napr.adam sandler ma nejhorsi filmy na svete ale Miley nebo Ashley maj GOOOD Filmy tak MLČ!!!!!! *13* *16* *8* *5*
    • Re: ...

      Hele asi takhle každýmu se líbí něco jinýho.A ty nemůžeš posuzovat jaký jsou.Každej herec nějak začínal,a tihle zminování začali právě těd.Podle mě to spíš chytí mladší děti,a proto že třeba ty seš straší ta se nemáš právo srát do nich.Třeba za 10 let bude Miley ...nevím příjmení dost kvalitní herečka,a na to že jí je 14 ten její film zahrála dobře,i ty z High school musical,ti to taky zahráli dobře.A oni nemůžou za to,že jsou slavní,že všichni děti,něktreří dospívající,že se jim to líbí.To nemaj být slavní a všude obtěžovaný paparazzi jenom aby ti nepřišli trapný.Jo ale podle mě už by ta 4 méohla bejt konečná,aspon.Tak 3 totiž už nebyla nic moc,byla až moc přeslazená.
    • pavlusqa

      Re: ...

      Rozhodne si nemyslí že jsou lepší!! Ale jednou by snad mohli ne??? Pokud jsou v takovem mladém věku je jasné že nemužou byt tak dobří ae proto je nemusíme hned odsuzovat!!! Jejich kariéra je teprve v počátku a všecky osobnosti na počátku moc lidé nebrali!!!
    • Re: ...

      ja nevim kdo je tady trapny proc sem lezes kdyz rikas ze jsou trapny
      • Re: Re: ...

        leze vam sem proto aby vam to doslo ale ono vas to prejde vzdyt vam muze bejt takovejch 13, 14 a min let ale stejne nechapu co se vam na tom libi vzdyt to neni o nicem lii vzpamatujte se ja teda s jointem souhlasim ma pravdu
        • Re: Re: Re: ...

          Tak když se nám to líbí tak nás nech!!! Nikdo tě neprosí!!! *7* *9* Myslím, že nikdo nezmění názor!!! A je to naše věc!!! *13* *13* *13*
      • Re: Re: ...

        no ja tak nevim nevim kdo je tady trapnej vim ze oni ale toho dalsiho nevim *7*
  • uz neeeee

    ja nevim ale 4 uz by byla pekna picovina protoze 1.dil ptakovina 2.dil picovina 3.dil traparna nejvetsi 4´.dil to by potom byla pekna sracka kdo to vymyslel proboha jako nekomu se to libi ale jinak to je ptakovona nejvetsi *9* *9* pirati z karibiku jsou nejlepsi *4* *14* *4* *3*
    • Re: uz neeeee

      tak vymysli nejaky film ty kdyz je to ptakovina
      • Re: Re: uz neeeee

        tak jo ja uz mam vymyslenyho sweeneyho todda 2 a tam aspon by byla krev a ne nejaky zac efron a spol
        • Re: Re: Re: uz neeeee

          teda tak ten sweeney nezni vubec spatne no vis ja ho uplne miluju muj nejoblibenejsi muzikal a souhlasim s tebou taky. videl jsem 1,2,3, a mohl jsem zvracet je to picovina 1.tridy ale kdyz se vam to libi tak ja vam nebranim vid sweeney *4*
          • Re: Re: Re: Re: uz neeeee

            jo *4* friend *3*
  • Rakeťák

    Rakeťák už ve 4 nebude a prý už to bude i o někom jiným.:-( to bude škoda
    • Re: Rakeťák

      Rakeťák ve 4 bude, ale nebude tam Zac Efron, Vanessa Hudgens, Lucas Grabeel, Ashely Tisdale ...
      Právě, že Rakeťák bude mít hlavní roli místo Zaca
      • renny100

        Re: Re: Rakeťák

        No,oni právě psali,že tam už nebude ani Rakeťák...nikdo z těch,co tam byli teĎ :-/
        Ale jako možná,že si tam zahrajou,ale podle nového infa prý ne...
        • Re: Re: Re: Rakeťák

          Tak to užani nebude klasický High school musical, nemyslíte? *9*
          • zizi007

            Re: Re: Re: Re: Rakeťák

            Přesně bez těch herců už to nebude HSM *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Rakeťák

              No já myslím, že HSM se bez vanessy,ashley aj. už ani nedá nazívat HSM...já vždycky tvrdila že je to hrozná blbost ...Ale zjistila jsem, že trojka je prostě boží film...sice mi nevyhovuje ani jedna z hlavních postav ale děj a písičky jsou parádní.:)a i když se někomu hlavní postavy nelíběj jsou to prostě ty lidi, co ten film tvoří..Bez nich už to nebude ono..Ale já bych se zase tak neznepokojovala..Když už disney vydal i název-COLLEGE years/což i podle překladu má být o výšce/, je blbost aby tam dali někoho jiného když to bude v podstatě ´´jak to pokračuje se gabriellou,troyem atd.po matuře...´´
            • v.a.

              Re:v.a.

              To máš pravdu Eliško
  • blonde

    Matt už tam nebude..:(

    To je fakt skvělý tohle.asi tak před týdnem jsem se dozvěděla že Matt Prokop v HSM4 hrát nebude ani další 2 nováčci..*9*.Tak to bude teda pěkně trapný.Těšila jsem se že tam bude mít rakeťák hlavní roli a oni ho pak vyhodí, protože se 4.díl rozhodli udělat úplně jiný!...Takže né jenom že to posrali s tím že už tam nebudou Ashley, Zac, Vanessa atd. ale teď vyhodí i ty 3nováčky...Tak to přece už nebude HSM ne? *9*
    • Re: Matt už tam nebude..:(

      to je fakt mě to taky sere to je vazne děsny já Zaca zbožnuju i jiny ale doufám že tam budou alespon Corbin Lucas a Monique. *9*
    • Re: Matt už tam nebude..:(

      Ono to bude prej uz nebude od Kennyho Ortegy
  • lissi117

    hsm4

    HSM bes Baby V. Nessy a bez Zaca??? - To už nebude HSM!!!!!!!
    • v.a.

      Re: hsm4

      ty lissyO4 bez te gabriely to bude lepší já ji nemám ráda *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* a Sharpay Miluji*4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit