Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak se jmenuje jak hraje lucky dcera gita
  • Souhlasím,je to hodně dobrej seriál. Akorát v Ordinaci v růžové zahradě 2, mi mi schází Magda Mázlová (Markéta Častvaj) *9*
    • mě taky Magdička chybí..
    • Ona ta Magda tam umřela
  • Nejlepší seriál je prostě Ordinace <3 Mám ji moc ráda!!! Lepší je Ordinace než Gympl!!!!! *14*
    • nika1991
      oboje je suprrrrrrr *14* *14* *14* *14* *14*
  • jak se jmenuje ta jak hraje tu tien ? *3*
    • Ha Than Nguyen nebo tak nějak :-)
  • mě se líbí zrovna začíná Můj...když už nečekáš......
    protože je to napínavé moc!!
    :D
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Každá televize má takový čudlík, kterým se dá vypnout to co se nám nelíbí a druhým čudlíkem si můžete najít to co se vám líbí. Vyloučíme-li americká braky tak ono toho moc k dívání není.
  • Ordinace je naprostá cipovina,je to furt dokola,má to tisíc milion dílů a děje se tam furt to samý..Vztahy absolutně nepochopitelné,partnery tam střídají jak ponožky..je to prostě o ničem...už by to měli přestat dávat!
    • vy nemáte doma žádný jiný program jen novu kde bezi ordinace?!
    • Přesně tak - a hlavně co nejdřív!
  • ahoj mě se ordiance v růžové zahradě se moc líbí je to super film moc mě baví!!!!!!!
  • jak muzete takovy sajrajt koukat? Odpad, oa te jeste mirnim. Videli jste Chalupari? to je teprve serial a to nespominam kuty prichazejici z USA : Kmotr, LOTR, Terminator. Tohle je zoufalost a bordel. Videl jsem necelu 1. cast a odvtedy mam trvale nocne mory. Fuj *16* *16* *16*
  • Prosím, jak se jmenuje vnučka (myslím, že Viktorka-NWM!) Viktora Hofmana (staršího) což je zároveň dcera Viktora Hofmana (mladšího). DÍKY!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší