Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ..

    jo ja vim ja tam vypomaham vis ahoj odepis *3* *3*
  • Re: ..

    jo ja vim ja tam pomaham ahoj a odepis *3* *3* *3*
  • Re: :) dobrý seriál

    ano ja je mela taky moooc rada je to skoda ale psali na internetu ze se tam za 14 dni vrati on totiz bude hrat dvojce honzi hakena ale jinak to byl moc dobrej chlap drzela jsem *5* *1* mu palce ach jo chuda honzicek pa *16* *5* *4* *14* *13* *3*
  • b.e.t.u.l.i

    ..

    nevite nekdo jak bych se tam mohla dostat a hrat tam?
  • Re: haken

    Vím to ze svých vlastních zkušeností,také jsem brečela.Ovšem nutí to ty lidi,aby se na to koukli znovu.Já brečím skoro u všem těchto seriálů.Takový je život!!Hezký den! *1*
  • Re: ordinace

    Můžu tě ujistit,že Martin Trnavský coby Ing.Jan Haken ze seriálu Ordinace v růžové zahradě,se možná vrátí do Ordinace.Buďto tam bude hrát Hakenovo dvojče,nebo se jedná o omyl,žádná smrt Ing.Hakena není.Nemohu však ovšem posoudit,zdali je to pravda či ne.Hezký den! *3*
  • Ordinace v růžové zahradě 2

    Ordinace v růžové zahradě 2:Hrají: Barbora Munzarová,Jan Šťastný,Milan Bahul,Petr Rychlý,Markéta Plánková,Miluše Bittnerová,Kristýna Nováková,Lenka Zahradnická,Martin Písařík,Viktor Dyk,Radim Fiala,Monika Zoubková a další....
  • I love you

    Hej Skoda honzika...ja mam rada ho a pavlu moc sem jim fandila ach jooo skoda skoda...ted se mi o nem porad zda *14* *9* *9*
  • vendy95

    chjo

    fakt blbý, že zemřel... ale prej ho vyhodili, protože byl drzej... ale ve slovenskym bude dál hrát
  • pajujuska

    ordinace

    je to děs von fakt bude hrát ve slovenský ordinaci *10* *8*
  • achich

    Zrovna teďka jsem dokoukala dil kdy honzik umřel...probrečela jsem všechno...nechapu proč ho nechali umřít...je to divne kdyz nechali umrit i gitu....on byl nejlpsi asi uz nebudu koukat :( a myslim ze vie lidi udela to same *9* *9* *9*
  • m-e-g

    haken

    nejhorší byl tento díl(86)jak HAken zemře!brečela jsem,ale jinač je to supr serial *9*
  • pussynka

    "Jako v Americkým filmu"

    Prosíííííím ať neumře *9* NESMÍ!!!*9* Achjooo!!! *7* Třeba bude jenom "V ohrožení života" a nakonec to uplně všichni přežijou (nebo spíš on *1* ) Musí to bejt jako v americkým filmu!!!! *3* *3* Tak já du držet palečky *3* Sem tak nervozní, jako kdyby mi plaval žaludek ve vodě *8*
  • Re: Honza Haken

    ja jsem četla že nám ho sebrali slováci do jejich ordinace takže nevim nevim *13*
  • Re: titulek

    ty seš asi úplně blbej ne tak když se na to nekoukáš tak aspoň neurážej já ti taky neurážim to co se ti líbí
  • kikkim

    Re: fs

    Pokud by se mělo točit i vybírání poplatků,víš jak dlouhý by ty díly byly?Podle mě každej občan s mozkem ví že poplatky se platí a dokáže si domyslet že to platí třeba po vyšetření nebo před. *3* *3*
  • kikkim

    Re: chyba

    Radim *1* ale doopravdy nevím,bohužel... *9*
  • kikkim

    Re: saniťák

    Možná myslíš Vojtu Kaňku-toho hraje Michal Holan ...ale pokud myslíš toho jak je tam až po něm tak tak ten se jmenuje v seriálu Radim,ale v civilu nevím-taky by mě to zajímalo...
  • Re: Re: Re: ordinace

    To je pravda... je ho škoda.... byl tam nej.herec... Jak to tak vidím,tak to obrečím.. *9* *9* *9* *9* *9* *13*
  • Re: fs

    debile ordinace je nejlepší *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit