Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schrammov

    bara

    nechapu proc davate pryc nejlepsi herce co tomu serialu davaji stavu hlavne bara munzarova ale zase jsem moc rada ze tam bude ben cristovao to muze byt zajimave
  • brečela jsem když umřeli marie pokorna a magda mazlova a ještě pavel strnad *9* *9* *9* *9* *9*
    • Já jen u Pokorný !! *9* *9*
  • Nejlepší seriál je prostě Ordinace <3 Mám ji moc ráda!!! Lepší je Ordinace než Gympl!!!!! *14*
    • nika1991
      oboje je suprrrrrrr *14* *14* *14* *14* *14*
  • ja to sleduju malem sem se rozbrečela jak tam umirala magda mazlova a tet ještě marie pokorna
  • rudovsky

    rudovsky se nemůže jmenovat Miroslav dvořák protože tam mi skačou uplně jiní lidi *7*
  • Jan Censky

    Ahoj, v jednom díle ordinace vystupoval herec Jan Censky a hral tam sam sebe, tedy herce Jana Censkeho.
    Nevite, ve kterem dile to bylo ?? Je to totiz zvlastni, ze by tvurci na to zapomneli a dosadili tam ted herce jako primare ?:???
    • anett96

      Re: Jan Censky

      jono já jsem si taky ríkala....
  • Nevíte někdo jak se jmenuje otec doktora Zajíce
  • herci jsou úžasný *4*
  • mikimiki

    jak

    jak se jmenuje sestřička martina? *4*
    • pavlabarnova

      Re: jak

      Ahojík sestřička Martina Tvrdíková se jmenuje Kristýna Nováková-Fuitová. *4*
      • mikimiki

        Re: Re: jak

        díky moc za odpověď *3*
        • hudy

          Re: Re: Re: jak

          Prosím tě, proč si to nenajdeš v odkazech nebo na webu Ordinace v Růžové zahradě?!
          • nespesna

            Re: Re: Re: Re: jak

            dobrá rada *3*
  • nejlepší herci stoho serialu jsou bobo a helus jsou nejlepší ze všech hercu clovek se i zasmneje
    • Pro mě jsou nejlepší Andrea a Petra Hanákovi
    • Nejlepší v ordinaci je Bělá Valšíková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit