Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5LR

    *14* Ritchie *14* Scooter *14* Manson *14*
  • víte??

    hele lidi nevíte tady někdo jak se jmenujou ty dvě holky co tam hrajou hlavní roly??
  • mamikalka

    zuper

    ti kluci sou fakt boožíí k nakousnutíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15*
  • _lucik001_

    Supr

    Hej.....tak tento film je úplně úžasnej ten Mason *14* je boží a ta písníčka no prost ě suprrrrrrrrrrrr film *3*
  • Šmoulinka

    Jako tenhle film je úplně správnej*1*
    Taky jsme takhle zamilovaná do jednoho kluka ale je z Ameriky*1*,takže kdybych se s ním takhle potkala a ještě se s ním líbala tak jsem v 7 nebi..Prostě tenhle film je snad přesně o mě..Taky taková bláznivá fanynka*14* *14* *14* ...ale kdo neni...:p
  • Ben

    JJ...Jmenuje se Ben Romans...
  • kikiiiii

    help

    neví někdo jak se menuje ten blonďák?
    • andelicek54

      Re: help

      Ben Romans *4*
      • Re: Re: help

        ja mám dvd správně praštěný holky a je to super hlavně jak unesou kapelu 5 Leo Rice...nejwíc se mi tam líbí gabby a daven a otravuje je školní mrcha ktera si myslí že je nej kiro. *5* *15* *8* *8* *8*
  • mamikalka

    super

    tohle je suuuuuuuuuuper film a ti kluci ti jsou fact goot *14* *14* *14* *1* *1* *14*
    • mamikalka

      Re: super

      joooooooooo to je nej film a ty holky jsou fact praštěný *3*
  • zuzanka12

    Božíí

    Ten FiLm uPáá ŽeRůů SeM sChOpNá Se Na NěJ dÍwAt 3× zA Den *14* a EriC DiLl jE UpA nÁdHerNeJ..!! NeMam SlOw♥ *14*
  • Nádhera mocinky

    Ahojky lidi ten filmík je nááááádhera mooooc a ten Eric taky jen škoda že žije v USA a že mu je 28 *9* *13* *4* Ale jinak ta písnička Kidnap My Heart je nnnnnáááááddddhhhheeeeeraaaaaaaa nejnejnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* poslouchám jí moc moc často.
    • Re: Nádhera mocinky

      máš fáááákt recht:-) prosim tě a kde se ta písnička dá sehnat na netu?já ji shánim a neni nikde ke stažení:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit