Přejít na výpis diskuzí

Poslední píseň

FILM 9.4.2009 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bella112295

    The Last Song

    Je to nejlepší film, a viděla jsem ho 6 krát minimálne a já jsem mohla dívat se na něj po celou dobu a neomrzelo by ma to je to podle ma Best movie z Miley Cyrus.
    • =)

      Je to česky ??? *14*
      • Re: =)

        Jo je to nadabovaný česky ale polde mě je lepší originál s titulkama *3* *1*
  • ...

    konecne vyrostla z hannah montana....tentok film je bozi hlavne smytny :)) vsem doporucuju *15*
  • luboshko

    Super

    Včera som kukal tento film a je super .. *4*
    • Re: Super

      Jooo tenhle film je Best *14* *14*
  • nejúžasnějsí

    tenhle film sem videla už asi 5x a neomrzí mě..krásnej konec..velice dojemný.a proste..miley konecne ukazala ze neni jenom hannah montana..miuju jí..::D..samozdrejme z umeleckeho hlediska..:D
    • Re: nejúžasnějsí

      Je to na ulozto v češtině ?? *7* *3*
      • lucik188p

        Re: Re: nejúžasnějsí

        Poslední píseň je na uložto
        • john15cena

          Re: Re: Re: nejúžasnějsí

          třeba jako s těma penězma jak je dá tý holce a ten její brácha jí koupí ty šaty fakt super sourozenci bezva film
        • Re: Re: Re: nejúžasnějsí

          A celý film je tam už česky nebo jen s titulkama?
          • Je tam s titulkama, jestli je česky, nevím.
  • hanullka95159

    ...

    Skvělej film! I mě to rozbrečelo... *4*
    • Re: ...

      jj presne!..:)
  • Dabing/titulky

    Na Uloz.to je to česky nebo s titulkama? Hrozně bych to chtěla vidět, ale nerada bych si stahla něco špatnýho... Jde to někde zkouknout v češtině? Předem dík za odpověď!!! *7*
    • Re: Dabing/titulky

      mno ja sem to na uloz to nenasla cesky jedine s titulkama *9* *9*
  • ???

    je to nekde česky nebo jenom s titulkama ???
  • film

    Ahoj ja bych se chtela zeptat jestli ten film vysel nebo vyjde v cestine ? *7*
  • norie

    film

    Dnes jsem měla možnost se na tenhle film podívat :) a upřímně můžu říct že je to jeden z nejlepších filmů co sem kdy viděla :) je dobře napsaný a Miley ronnie zahrála mooc dobře :)
    • Re: film

      A kde jsi ho viděla???
  • The Last song

    Hej lidi je to na uloz to a v kinech to nebude vyjde to rovnou na dvdčkách..A mimochodem je to ten nejužasnější film co jsem viděla...je to sice krásný ale strašlivě smutnýý..
    nádhernýý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit