Přejít na výpis diskuzí

Třináctka

FILM 4.3.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stahnout

    Jestli si tenhle film chcete stáhnout tak na ulozto.cz ale je to na dvě části *4*
  • nikollekk

    pls=)

    Ahoj..tenhle film semuž jednou vděla a chtěla bych ho vidět znova..jestl někdo má tu příležitost, tak mi ho kdyžtak prosím pošlete na mail..=) nika.179@seznam.cz ..kuju..=) *3*
  • lalu403

    Super filmík

    Týý joo...Toe super film.Ta Evie je sice ku**a,ale je pěkná...(já nejsem lesba) *13*
  • kajuska4

    fajne

    fajne filmik mam ho doma origos *3* *14* ach jooooo cesky ho mam!!! *15*
  • Re: Re: ouuu

    Všem nebylo 13 pouze jí tý Tracy
  • Boží film

    Včera v noci jsem se na film Třináctka dívala poprvé a musím říct, že to je opravdu dokonalej film. Kéž bych vypadala jako Tracy, nebo jako Enie. *4* Prostě nadšení největší. Je to jeden z nej filmů, které jsem v poslední době viděla. *14*
  • nelca.pelca

    Stahování

    hej lidi nevíte kde bych stáhla celej film? bud cesky nebo anglicky s titulkama a moc prosíím
  • lolo85

    Re: HELP!

    http://checkuj.org/view.php?cislocl anku=2009020052 Tady to máš...
  • Song

    Hele nevíte jak se menuje ta písen jak je na konci jak se tam tracy toci a pak rve *7*
  • avrilka.14

    HELP!

    Ahojky,newíte někdo kde bych se na ten film mohla kouknout??Nikde to nemůžu najít.Byla bych wám moc wděčná *4* *4* mooc prosím,jestli to někdo wí a napsal mi tu stránku
  • gabriellavanessa

    ...

    Tento film je fakt super!!!Hlavně vanessa a nikki reed!!Nikki reed dokonce napsala celý scénář a to ve dvanácti a podle vlastní zkušenosti.
  • deniiii1

    Třináctka

    Tento film je mazec jako...Trochu zvláštní ae lííbíí Nikki je super *3*
  • anca.trhla.anca

    prosím o třináctku

    Ahoj já už jednou film Třináctka vidělahraje tam Nikky Reed která hraje Rose ve Stmívání:-D A chci vás poprosit jestli někdo nemá tento film a jestli by mi ho mohla poslat třeba přes icq jestli ho máte tak mi napiš na e mail anca.trhla.anca@seznam.cz
    diky domluvíme se:-D *3*
  • luczyi

    Thirteen <3

    Prostě úžasný film... Ale že ta Nikki hraje všude mrchu xD Nakonci to bylo od ní teda fakt hnusný...
  • Re: Nevím

    hrala tam tu tracyinu kamaradku! ale uz si neppamatuju jak se jmenovala!!!
  • Re: Re: český dubing?

    ja to nadabovany mam!!!
  • lloovvee

    Re: český dubing?

    Já to mám v počítači a v češtině...
  • Re: Đrsnej fiŁmík

    no tak třeba nikki v tý době, kdy to hrála, bylo patnáct... to neni zas tak velkej rodíl *3*
  • adeleid-marmeleid

    super

    skvělej film!!!nejvíc mazec!! *14*
  • Re: Nevím

    Hrála tam Noel,kamarádku Tracy než Tarcy začala kamarádit s tou druhou tak tam hrála...Ale né moc dlouho tak 5 min na začátku a 5 min na konci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit