Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Šembera

OSOBNOST 21.4.2009 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lukášku, strašně mě mrzí co se Ti stalo, sice se neznáme, ale hrozně moc Ti přeju uplné uzdravení. Strašně ráda bych Ti pomohla, kdyby bylo jak... Buď stále optimista jako do teď!!!! Mysli na to, jak zase budeš chodit a hlavně tomu věř. Ty jsi to totiž zasloužíš.Jsi strašně talentovanej a hezkej kluk,všichni Tě mají rádi. Nebuď smutnej Luky dobře to dopadne *3* *14*
  • Luke jejda neblbni, co blázníš?? proč jsi to chtěl udělat?
    máme tě rádi!
    • Kamarade , jsem ID a na motorku již také nevlezu - to je osud.....ale jsou i čtyři kola - NE ? Jedeme dál ! Musíme....
  • Michal

    Zdravím všechny,prosím,neznáte někdo kontakt na Lukáše?Nabízím se s pomocí,jsem léčitel.Díky.Pište mi na lidé,múj nick je milujimichal
  • :)

    Ahoj,Luke,jsi hezký,uzdrav se
  • Stále držíme palce

    Ahoj Lukáši, pracuji v motoshopu a lidé od motorek na Tebe nezapomínají, stále Ti moc drží palce, ať se co nejdřív dáš do pořádku. Víme, že to zvládneš.
  • ashian

    lukyy

    čau Luky opožděně ale přece. Všechno nej nej nej k tvýmu svátku. Hodně zdraví, štěsí, lásky a hlavně se brzo uzdrav vím že to zvládneš *14*
  • betykralova

    Všechno nejlepší a uzdrav se!

    Všechno nejlepší k narozeninám a zítřejšímu svátku, ale hlavně se nám uzdrav!
  • Všecinko nej Luki

    Lukášku...chci ti od srdíčka popřát všechno nej k narozeninám a ať se ti splní to co si v životě přeješ a aby ses hlavně brzo uzdravil... *4*
  • monika18

    Vše nej....

    Přeji všechno nej.... a brzké uzdravení!! *3*
  • pameli

    Myslím že se uzdraví..

    ...je na tom dobře!! Vše nejlepší k narozeninám a hlavně hodně zdraví,což opravdu není fráze ale je to myšleno upřímně!! Jenom nechápu,že nedokážou udělat taková bezpečnostní opatření,aby k podobným úrazům vůbec nedocházelo!!!
    • Re: Myslím že se uzdraví..

      Ahojky ....přeju ti všechno nejlepší k narozkám...a hlavne hodne zdravi...brzy se uzdrav at nam ukazes co v tobe je.....mej se krasne.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit