Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Šembera

OSOBNOST 21.4.2009 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OPTIMISTA

    Není hezký to co se ti stalo,ani pro tebe jednoduchý..Neznám tě teda osobně ne,skoro nikdo tě tu nezná,ale už jenom z těch článků jak bojuješ a seš optimistickej nebo alespoň se snažíš de poznat jak úžasnej si člověk.A ty ten boj vyhraješ!! UŽ nekolikrát si vyhrál tak vyhraješ i tohle. Co nejdřív se uzdrav a nevzdávej to! =o*
  • pameli

    Myslím že se uzdraví..

    ...je na tom dobře!! Vše nejlepší k narozeninám a hlavně hodně zdraví,což opravdu není fráze ale je to myšleno upřímně!! Jenom nechápu,že nedokážou udělat taková bezpečnostní opatření,aby k podobným úrazům vůbec nedocházelo!!!
    • Re: Myslím že se uzdraví..

      Ahojky ....přeju ti všechno nejlepší k narozkám...a hlavne hodne zdravi...brzy se uzdrav at nam ukazes co v tobe je.....mej se krasne.... *14*
  • stoner27

    Lukáš a jeho nehoda!

    Český motocyklový závodník Lukáš Šembera utrpěl vážné zranění páteře po pádu v doplňkovém závodě pitbiků, který se uskutečnil v rámci sobotní akce Olympia Supermoto Night Show v brněnské Olympii. *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    Doufám že to dopadne dobře kámo, svět motorek a motoGP přece nemůže prijít o takovýho borce jako seš ty!!! *13* *9* *3*
    • Re: Lukáš a jeho nehoda!

      luky,nesmiš to vzdát už kvůli mámě....já sama mám postižené dítě...takže makej a dělej mamince jenom radost.. *14* *14* *14*
      • Re: Re: Lukáš a jeho nehoda!

        doktoři mi řekli že nebude nikdy chodit a dnes již jezdí sama na kole...a na normálním a bez postr.koleček...tak bojuj a ukaž mamince že jsi chlap..pokuš se oto... *14* *14* *14*
  • ;o)

    Lukáši,
    držím ti pěstičky ať se brzy uzdravíš a soupeřům to řádně natřeš!!!
    Hodně sil..Drž se ;-*
  • monika18

    Vše nej....

    Přeji všechno nej.... a brzké uzdravení!! *3*
  • UZDRAV SE LUKY, MUSÍŠ SE UZDRAVIT LUKY TY SE MUSÍŠ UZDRAVIT!!!!VŠICHNI SI MOC PŘEJEM,ABY SES UZDRAVIL!!

    Luky nevzdávej se, jsi ČESKÝ MOTOCYKLOVÝ BOREC, ty se >>>MUSÍŠ UZDRAVIT<<<<<. Ano ty se musíš uzdravit nesmíš prohrát! :( Musíš vyhrát. :) Musíš BOJOVAT!!! Tak se DRŽ LUKY!!!!!!!!!!BUDEŠ V POŘÁDKU JÁ TOMU VĚŘÍM, UZDRAVÍŠ SE NA 11111000000%!
  • Ahojky Lukášku

    Ahojky Lukášku , moc ti držím palce , jsi jednička , když budeš bojavat a já vím , že budeš tak vyhraješ ... věřím ti moc , přeji hodně štěstí *4*
  • Stále držíme palce

    Ahoj Lukáši, pracuji v motoshopu a lidé od motorek na Tebe nezapomínají, stále Ti moc drží palce, ať se co nejdřív dáš do pořádku. Víme, že to zvládneš.
  • :)

    Ahoj,Luke,jsi hezký,uzdrav se
  • Ahoj Lukášku, strašně mě mrzí co se Ti stalo, sice se neznáme, ale hrozně moc Ti přeju uplné uzdravení. Strašně ráda bych Ti pomohla, kdyby bylo jak... Buď stále optimista jako do teď!!!! Mysli na to, jak zase budeš chodit a hlavně tomu věř. Ty jsi to totiž zasloužíš.Jsi strašně talentovanej a hezkej kluk,všichni Tě mají rádi. Nebuď smutnej Luky dobře to dopadne *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit