Přejít na výpis diskuzí

Adam Kukačka

OSOBNOST 23.5.2013 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kukačka na hrad !!!☠️☠️☠️
  • Pčelár byl hnusák a podle neuměl zpívat *11* *11* *11*
  • Pčelár byl lepší *14*
  • Ani jsem nečekala,že Adam dokáže tak skvěle rozjet publikum . Byla jsem na jednom charitativním vystoupení na povodně Adam byl výbornej. doprovázeli ho muzikanti s onoho města kde se to konalo se kterýma nikdy nevystupoval. Vypadalo to jako by spolu vystupovali nějakou dobu.A i když mi už není náct tak jsem si šla pro autogram nechala se s ním i vyfotit. Byl to úžasný zážitek.
  • Datum narození nesouhlasí,kdo to píše?
  • Adam není býk,ale lev,když už....
  • máš pravduu!!!! *14*
  • kukačka je stokrát lepší než Pčelar!!!! *14*
  • já taky *14*
  • I když si vypadnul pořád ti fandim *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Právě že to byl debílek neměl jít ani do finále *11*
  • konečně lidi otevřeli oči a do grandfinalé poslali ty, kteří jsi to zaslouží
    *3*
  • on mel vyhrat a ne vypadnout *9* *9* *9* *9* *9*
  • Jo a lituji,že nevyhrál,protože si myslím,že právě on by to nejvíc potřeboval. *13*
  • Já tam cítím něco,co na naší scéně do budoucna někoho,,nahradí"
    Jeho cesta není přímá,je však houževnatá s požehnáním Vesmíru a jeho srdce je nádherné *3* děkuji Adame.
  • Adam Kukačka je rozhodně šikovný mladý talentovaný kluk. Tento sympaťák nemá asi snadný život a je skvělé, že ho bere tak optimisticky. Je ošklivé, že ani jeho typičtí čechomedáni neušetří pomluv. I když bych mu výhru přál, možná vyhraje Sabina. Mám tak problém: vadí mi, že už dlouho nevyhrála žádná dívka, ale on by si to zasloužil. Původně jsem (jsem muzikant a vím o zpěvu dost) si ho otypoval tak na 6. až 4. místo, ale on si dovedl získat oblibu, přičemž jeho celkový projev při vystoupení je výborný. Taky je mi blízká jeho obliba klasického rock'n'rollu, při němž si vede skvěle. Rád bych od něj slyšel třeba skladby Ritchieho Valense, který byl na vrcholu své krátké kariery tak trochu jako on, trochu v těle, ale vynikající zpěvák, vynikající kluk. Divím se, že to nikoho ze Supestar nebo porotu nenapadlo.
  • ahoj všichni velni ho obdivuji tím čím si on a jeho rodina prohází slyšela jsem že jeho rodina má finanční problémy tak bych mu tu výhru přála. *1* *3*
  • je úžasnej *14* *14* I love you kuky *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit