Přejít na výpis diskuzí

Adam Mišík

OSOBNOST 29.1.2009 
127 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jsi ten nejužasnejší člověk pod sluncem závidím tvojí přítelkyni .*14* *3*
  • on pořád chodí ze Sárou Sandevou !! a už to bude rok !!
  • Proti Adamovi jsem nikdy nic neměla a jeho hudba mi až tak moc nevadila. Před chvílí jsem ale slyšela jeho verzi písně "Šrouby do hlavy" a málem mně hráblo...Jak může tak dobrou písničku dobré kapely tak totálne pos*at? Vždyť to byl hnus, rvalo mi to uši! Chlapec by měl být trochu soudný a nepouštět se do nečeho nač nemá.
  • tak co dyt on je socka tak co řešíte lidi :DDD omg tak otevřete oči *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • Nixis
      Kdyby byl socka, tak bydlí někde pod mostem a nekupuje si značkový oblečení a boty. Přemýšlej co píšeš než nějakou takovou sračku zveřejníš :)
    • já ti dám socka :) podívej se na sebe a pak pomlouvej ty nejsi o moc lepší a víš vůbec co to znamená socka když to píšeš ta nula jseš ty a né Adam *3*
  • Text Vašeho příspěvku *16* *16*
  • On chodí s terezou voříškovou???
    • je singl
  • Ahoj v tvoje tvář má známy hlás jsi býl fakt srandista a ták skvělěj ta miley cyrus se ti povedla a ten duet s petrem ryvhlím to ani ne píšu.... si jednoduše boží *3* *2* a slááádkej *7* *14*
  • Nehezký,nezdravě vypadající kluk. Ostatně jako každý v téhle době a jeho věku. Tedy úplně obyčejný a nudný. Kdyby ho stále nestrkali do zpráv, TV pořadů,tak ani nevím, že existuje. Kdysi byli kluci v jeho věku sexy. Sportovní postavu měli i ti co nedělali sport závodně, nenosili obtáhlé legíny a nečesali se na hitlera *9* a taky neměli hlas jak holka. Navíc jste se s takovým nebála jít pozdě večer temnou uličkou...
  • Nejhezčí jste ve filmu Strach
  • on a justin bieber to rači be du poslouchat kraviny neš a bich řekla žě on je justin bieber on je čech aspivat upi tak tak ale pravi justin bieber je nejlepši fešak neš on *10* *10* *16*
    • justin bieber je fakt lepší
    • Nixis
      Prosím už tu nic nepiš. Oslepla jsem z tvé češtiny.
    • to teda není!!!! justin bieber je sice hezkej ale adam mišík taky a je lepší než on!! <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit