Přejít na výpis diskuzí

Adela Banášová

OSOBNOST 26.6.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ericdillfanynka

    nos

    co furt všichni proti němu máte náhodou je super že je jako jedna z mála cellebrit přirozená a každý není podlae pravítka kdo ví jak vypadáte vy *10*
    • barushkaojjo

      Re: nos

      Naprosto souhlasim, ty urážlivý komentáře du hned smazat!!!
      • darkdragonfly

        Re: Re: nos

        jako...já taky nesnášim urážlivý komentáře - ale tohle není stránka - milujeme adélku a její nosík, ale stránka osobnosti.cz, což znamená, že i když se to někomu nelíbí, tak to sem může napsat ne..? Fankluby si zakládejte jinde, nic proti, ale ať si to sem napíšou když si to myslí..P.S. její nos se mi nelíbí, docela mi příde ošklivej, ale neberte to jako nadávku, já mám totiž úplně stejnej a upřímně ho nesnášim *1*
        • barushkaojjo

          Re: Re: Re: nos

          Jako klidněte hormony, jasně, že sem můžete napsat svůj názor, ale názor je to jenom do tý doby, dokud je vyjádřenej slušně...Pak je to pomluva a urážka!!!
          • darkdragonfly

            Re: Re: Re: Re: nos

            Jo tak sem to aji myslela..nesnášim když někdo mluví o někom hnusně sprostě a ani ho nezná... *9*
          • darkdragonfly

            Re: Re: Re: Re: nos

            Přesně tak, su ráda že si rozumíme *4*
            • barushkaojjo

              Re: Re: Re: Re: Re: nos

              jj, tak to má bejt :-)
  • ericdillfanynka

    všechno nejlepší

    Dobrý den paní Adelo,přeji vám všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • hannah54miley59

    HAPPY BRITHDAY!

    Vsechno nejlepsi mam te moc rada!!!!!!
  • skih

    vsn

    vsechno nej adelko!!! *4*
    • Re: vsn

      vse nejlepsi
  • lask1

    : )

    Rypák zdedila po otcovi aj celkový výzor, ale škaredá nie je.
    Kto môže za to ako vyzerá?
    Dokonca si aj sama zo svojho nosa a svojho zjavu robí srandu.
    Je to milá, príjemná, inteligentná, zábavná a pekná žena, je prirodzená, je sama sebou a nepretvaruje sa.
    Je si vedomá svojćh kvalít aj svojích nedostatkou a má prirodzený šarm.

    Raz sa jednej krásnej modelky moderátor opýtal či je spokojná zo svojím výzorom a povedala, že nie a pritom mala dokonalú postavu aj tvár.
    Dneska chodia na všeliaké plastiky a pritom im nič nechýba, asi majú na nich v agentúrach prehnané nároky.
    Dneska ide predsa aj o to čo je v tebe a aké máš vyžarovanie.
    Keď dávajú v tv zábery z Ameriky ako sa prechádzajú po červenom koberci ako niektoré herečky a známe osobnosti okato a neprirodzene špúlia pery do objektívu a tie ich umelé, hrané úsmevy, tie ich hlboké výstrihy, skoro im tie (ná)vnady nevypadnú von.
    Samozrejme nie všetky krásne herečky ( a speváčky sa tak neprirodzene chovajú, ale mám pocit, že to je vo svete dosť rozšírený trend.

    Modelky to majú asi naučené ako sa majú chovať, aby boli zaroveň prirodzné a aby to neprehnali. Ale myslím si že na nich kladú velké nároky, aby si dávali pozor na postavu.
    • darkdragonfly

      Re: : )

      hele nic proti ní...je vtipná pohotová atd. Ale není ani krásná, ani hezká..to nido nemůže říct. Nekritizuji její nadání, ani sobu ale vzhled.
  • pipa.1

    nosánek

    Čučus ten Adélky nosánek je vážně dost sexi...ne?? *14*
  • nika1979

    Adela Benášová

    Adela Benášová
    jsi nejjjjjjj
    dama mlada sexy užas.........
    ............................ s Leošem Marešem jse hotovy modeatorskí pár
    §§§§§§§§§§§§§
    MAM Ta rada velmi moc ako Modeatorku
    Adela Benášová. tva obdivatelka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nik011

      Re: Adela Benášová

      sice se menuje banasova ale neres ¨:D
  • bozenka

    Ahoj ad=lko moc ti to sluši v tom ceskoslevenkěm superstár *3*
  • adélka

    Je nádherná a nosík má taky hezkej nevim co proti němu všichni maj bez něj by to nebyla ona moc jí to sluší...
  • amush

    nej

    Ona je nejlepší, přirozná na nic si nehraje je nejlepší proste:*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit