Přejít na výpis diskuzí

Adela Banášová

OSOBNOST 26.6.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adela je skutecnou osobnosti

    Adéla je skutečnou osobnosti, ... je vtipna, vzdělaná, společenská, ... je to žena s neuvěřitelným charisma, ... a k tomu ještě ta slovenčina - no čo už *3*
  • štb-ácká dcerenka

    Keby nebolo jej otca z jeho stykmi z politikmi z vplyvom na mediá napr.P.Rusko nebola by ničím určite nie čím je teraz. *16* *5* *10* *3* *13*
  • Mike

    Adéla Banášová je velmi chytrá,hodná osoba a myslím že má opravdu dobrý cit pro rodinu;-)
    Takové lidi já miluji.
  • barushkaojjo

    Re: nesuhlas

    No tak teď už je to docela jedno =D
  • nesuhlas

    narzis..presne tak:/.....hrozny par, absolutne sa k sebe nehodia, zla volba, kombinacia.....s parom Adela a Pyco sa to neda ani porovnat:)
  • Nejvtipnější

    Nejvtipnější na světě
  • barushkaojjo

    Re: Re: Re: Re: Re: nos

    jj, tak to má bejt :-)
  • Čauky

    Čau Adélo , suprově moderuješ !!!!!!!!!!!!! *15* *14* *1* *1* *1* *3*
  • AHOJ

    *3* Jsi super !!!!!!! *1*
  • darkdragonfly

    Re: Re: Re: Re: nos

    Jo tak sem to aji myslela..nesnášim když někdo mluví o někom hnusně sprostě a ani ho nezná... *9*
  • darkdragonfly

    Re: Re: Re: Re: nos

    Přesně tak, su ráda že si rozumíme *4*
  • barushkaojjo

    Re: Re: Re: nos

    Jako klidněte hormony, jasně, že sem můžete napsat svůj názor, ale názor je to jenom do tý doby, dokud je vyjádřenej slušně...Pak je to pomluva a urážka!!!
  • darkdragonfly

    Re: : )

    hele nic proti ní...je vtipná pohotová atd. Ale není ani krásná, ani hezká..to nido nemůže říct. Nekritizuji její nadání, ani sobu ale vzhled.
  • darkdragonfly

    Re: Re: nos

    jako...já taky nesnášim urážlivý komentáře - ale tohle není stránka - milujeme adélku a její nosík, ale stránka osobnosti.cz, což znamená, že i když se to někomu nelíbí, tak to sem může napsat ne..? Fankluby si zakládejte jinde, nic proti, ale ať si to sem napíšou když si to myslí..P.S. její nos se mi nelíbí, docela mi příde ošklivej, ale neberte to jako nadávku, já mám totiž úplně stejnej a upřímně ho nesnášim *1*
  • barushkaojjo

    Re: nos

    Naprosto souhlasim, ty urážlivý komentáře du hned smazat!!!
  • anet98

    Ahoj

    Ahoj všichni.Adéla je super a v superstár taky s Marešem jsou oba super. *4*
  • caandiess

    Ahojteee

    Ahojky.. byla jsem se školou v Bratislavě a Adel jsme potkali v centru.... hrozně milá a usměvavá osůbka, nemůžu si stěžovat... a myslím že s Marešem jsou skvělý pár *1* ty jejich kecy někdy... upravdu super... *15* *15* mám ji ráda..
  • nik011

    Re: Adela Benášová

    sice se menuje banasova ale neres ¨:D
  • narzis

    superstar

    jak to dali spolu s maresem tak to je uprimne nejhrosi par co moderuje ale jinak jdou v poho,myslim ze k sobe teda ani nahodou nepatri...
  • zanesskaaaa

    HB

    Áďa má narozeniny, my máme přání jediný.. štěstí, zdraví, štěstí, zdraví.. hlavně to zdraví *15* .. Všechno nejlepší *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit