Přejít na výpis diskuzí

Adela Banášová

OSOBNOST 26.6.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    vsechno nej

    vsechno nejlepsi!!!!!!
  • všechno NEJ

    Všecho nejlepší k dnešním narozeninám, hlavně splnění všech tajných přání.
    Adélko,jste J E D N I Č K A
  • Linduska1
    Vše nej...
  • amush

    nej

    Ona je nejlepší, přirozná na nic si nehraje je nejlepší proste:*
  • ericdillfanynka

    nos

    co furt všichni proti němu máte náhodou je super že je jako jedna z mála cellebrit přirozená a každý není podlae pravítka kdo ví jak vypadáte vy *10*
    • barushkaojjo

      Re: nos

      Naprosto souhlasim, ty urážlivý komentáře du hned smazat!!!
      • darkdragonfly

        Re: Re: nos

        jako...já taky nesnášim urážlivý komentáře - ale tohle není stránka - milujeme adélku a její nosík, ale stránka osobnosti.cz, což znamená, že i když se to někomu nelíbí, tak to sem může napsat ne..? Fankluby si zakládejte jinde, nic proti, ale ať si to sem napíšou když si to myslí..P.S. její nos se mi nelíbí, docela mi příde ošklivej, ale neberte to jako nadávku, já mám totiž úplně stejnej a upřímně ho nesnášim *1*
        • barushkaojjo

          Re: Re: Re: nos

          Jako klidněte hormony, jasně, že sem můžete napsat svůj názor, ale názor je to jenom do tý doby, dokud je vyjádřenej slušně...Pak je to pomluva a urážka!!!
          • darkdragonfly

            Re: Re: Re: Re: nos

            Jo tak sem to aji myslela..nesnášim když někdo mluví o někom hnusně sprostě a ani ho nezná... *9*
          • darkdragonfly

            Re: Re: Re: Re: nos

            Přesně tak, su ráda že si rozumíme *4*
            • barushkaojjo

              Re: Re: Re: Re: Re: nos

              jj, tak to má bejt :-)
  • Pro paní která nesleduje TV kvúli Adélce. Je to jen vaše osobní trauma protože prostě nesneste úspěch někoho jiného kromě vašich samotných úspěchů. A protože jich zřejmě moc nemáte tak jste nas.... na ty co úspěšný jsou. A nebo je tady ještě jedna možnost a to že krásný holky jsou obdivovaný a žádaný a vy zřejmě nejste ani krásná a ani žádaná. No holt lidská závist nezná mezí. Adélko jsi moc krásná a dokud budeš na obrazovce tak budu vždy na tu bednu moc rád koukat. *3*
  • Luky1987
    Stoja za houby všetky naše súčasné celebrity a mám ich na háku
  • Všetko najlepšie
  • nika1979

    Adela Benášová

    Adela Benášová
    už jse těšim.na supr star sni a Leošem Marešem. vubec .adela ne škrieka.
    ma supr hlas...........
    ja ju znam ze slovenskej superstar je supr žena. dama *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • parabeno
    je to takový Mareš v sukni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit