Přejít na výpis diskuzí

Adriana Neubauerová

OSOBNOST 18.4.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film/serial ???

    docela by mě zajímalo v čem dalším bude adriana hrát... VKV končí v prosinci ale natáčení už skončilo ...
    zajímalo by mě jestli bude hrát na primě nebo v nějakém filmu ? *5*
  • adriana

    jo a taky adriana má moc hezkej zadek *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Reklama

    Mám pocit, že jsem jí i viděl v reklamě na zubní pastu, jsem si tím jistý na 100%. Je to moc sympatická slečna. Snad o ní ještě uslyšíme. *4*
    • Re: Reklama

      a nevíš jak se ta reklama jmenovala
      a kde jí dávají ?
      • Re: Re: Reklama

        Ono už to je docela dlouho, možná tak 2 roky. Myslím že to bylo na pastu Signal.
        • Re: Re: Re: Reklama

          Tak oprava, je to pasta Aquafresh *4*
          • Re: Re: Re: Re: Reklama

            jo to je pravda ...a mas nejakej odkaz na nejakou stranku kde to je ????v *3* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Reklama

              http://images.google.cz/imgres?imgu rl=http://letnihereckaskola.cz/uplo ad/files/celebrity/neubauerova-1.jp g&imgrefurl=http://www.letniherecka skola.cz/detske-celebrity.php&usg=_ _SjLsS9sDZ1aYjy9TCSenIky9ARU=&h=180 &w=132&sz=15&hl=cs&start=4&sig2=XOs Vg5W7kVTLnm786DxAIg&um=1&tbnid=LHdH k3JzvD-kqM:&tbnh=101&tbnw=74&prev=/ images%3Fq%3Dadriana%2Bneubauerov%2 5C3%25A1%26hl%3Dcs%26lr%3D%26safe%3 Doff%26sa%3DN%26um%3D1&ei=XaEXS8nnB ZjWmwPrj_DXAw


              tady *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Reklama

            jj tak to už jsem zkošel najít na netu nic *9* ale taky to někde psali ...
  • hezka

    jj taky se mi holčina moc líbí a v tom filmíku mě okouzlila. myslel jsem že budu jedinej ale né. seš opravdu nádherná adriáno. *14* *14*
  • ověření

    dobrá tak když jsi to ty tak řekni třeby v čem dalším budeš hrát to by mě moc zajímalo
    a to můžeš vědět jenom ty ... *3*
    jestli teda v něčem budeš eště hrát *7*
    ale byla by škoda kdyby ne *9*
    • Re: ověření

      nebo at napise kde vsude hrala ptz tady neni napsany vsechno ...:-D *1*
      • Re: Re: ověření

        jo to je taky pravda ani CSFD není vše *9*
  • Dárek slov..

    je to jen možná
    mé roztoužené Já
    jak čeká na ráno
    probuzení do Tebe
    do náruče provoněné
    za úsvitu

    je to mé zamilované Já
    kalendář popsaný
    verši pro snění
    rýmy pro něhu
    inkoustem beze stop
    cestičky prochozené
    v duši
    mém holobytu

    štve mně to Já
    že srdce má na hniličku
    že ruce zahálí
    bez doteku těl
    přitom neváhal bych
    a tolik chtěl
    aspoň pohladit
    výměna opravdových citů...

    Vše nejlepší k narozeninám
  • Adrianka

    Fakt hezka holka.
  • Děkuju

    Ahoj lidi *4*
    Mrzí mě, že jsem Vás neobjevila dřív určitě bych Vám napsala. Ale tak snad to můžu ještě napravit. *1* *7* Chtěla bych Vám poděkovat za všechny pochvaly i kritiky a za snahu o vytvoření nějakého webu. Opravdu mě to hrozně potěšilo a hlavně překvapilo. *8* *14* Také děkuju za všechna přání k narozeninám. Co se týká otázek, klidně se ptejte *3* slibuji, že sem budu teď chodit častěji a pečlivě odpovídat. Ještě jednou děkuju a těším se na otázky. *1* *14*
  • Ahooj!!!!!

    Ahoooooj Adriano musím říct že seš dobrá herečka a v Maharalu si byla supr!!!!!! *4* Jak se ti tam hrálo s Matyášem Valentou??????Jestli ho někde potkáš tak ho ode mě určo pozdravuj!!! *3* Tak čau a měj se suprrrr!!!!

    Nikola *15*
    • Re: Ahooj!!!!!

      Děkuju...Matyáš je skvělej kluk, je s ním sranda a na place se chová jako naprostej profesionál, *4* takže se mi s ním hrálo skvěle... *4* *4* Pozdravovat určitě budu.. *3*
      • Re: Re: Ahooj!!!!!

        Není zač!!!!Jo,jo Matyáš je opravdu skvělej!!!Hrála si někdy s jeho sestrou Annou Marií Valentovou???*7*Natáčíš teď něco nového?????Tak zatím ahoj a ať se ti pořád daří!!!!!!!


        Nikola *4*
        • Re: Re: Re: Ahooj!!!!!

          Jo a já taky děkuju!!!!!! *4* *3* *4*

          Měj se supééér!!!!*3*

          Nikola *4*
  • vše nejlepší

    Adriano, vše nejlepší k tvým dnešním jmeninám všechno nejlepší, hodně zdraví, at se ti daří vše co podnikneš, hodně lásky a at se ti splní vše po čem toužíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit