Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • agátka

    Mě se na ni líbí na ní úplně všechno prostě nechápu jak o ní může někdo říct že je hnusná podle mě to říká jenom ze žárlivosti ale mě se líbí úplně strašně moc a chtěla bych vypadat jak ona
    • prisera

      Re: agátka

      to jenom dokazuje že jsi stejná krevní skupina - povrchní... a dál by byly hvězdičky, takže to vynechám... *1*
  • bejčice bejčici

    Hej lidi jsem taky bejčice, takže vím, že máme rádi srandu a někdy se to přežene, ale není v tom nic zlého či že by jsme se schválně zviditelňovali.Jsme totiž trhlí a tak nás musíte brát.Sice Agátu neznám, ale zda se mi jako člověk s kterým je slušná sranda a dobrý voraz *1*
  • ha

    HM VSECHNY HNUSNY PRISPEVKY SOU JEN VELKA ZAVIST!!!!!!!!!!JE TO TRAPNY VUBEC TO SEM NEPIISTE JI SE NIKDY NEVYROVNATE!! *15* STEJNE SE VAM JEN SMEJE *15*
    • Re: ha

      přesně tak.., docela se bavím *5* *5*
  • agata

    Opravdu si myslíte, že Agáta je herečka, když hrála v jednom filmu? A co všechno v životě dokáyala natolik, aby se o ní mluvilo jako o celebritě?

    Studuje Vysokou v Opavě- institut tvůrčí fotografie, chápu , že kvůli takovejm protekčním dětičkám nemají statní šanci
    • larka

      Re: agata

      Tak to je jasný kdo má prachy může studovat cokoliv a je dno zda na to má předpoklady nebo ne! *16*
  • agáta je nej

    je strašně pěkná strašně moc bych si přála vypadat jako ona. Agáta nemá žádnou chybu prostě je dokonalá!!! A komu se nelíbí tak to říká jenom proto že na ni žárlí
    • Re: agáta fuj

      nikdo na ni nezarli proboha ale holt ma kazdej clovek jinej vkus a me se tahle zenska opravdu nelibi,znam mnohem hezci a ta jeji naspulena pusa?fuuj hnus
      • prisera

        Re: Re: agáta fuj

        mě se agáta taky nelíbí... její obličej bych přežil, ale protože se o její vnitřní kráse nedá mluvit, tak je to to jediný, co bych moh ohodnotit kladně, ale stejně nemůžu. není to muj typ. spousta obyčejnejch holek, co chodí po ulici je daleko hezčích. *3*
  • Modeling

    Agáta je pěkná holčina ... ale proč si nechala Sámera? *8* *15*
  • čekal jsem Agáto

    u obchoďáku, kolo a zámek v ruce a ty nikde. To není od tebe hezké, ani jsi neodpověděla a nechala jsi mě tam čekat v zimě a dešti. A moje kolo taky. Musel jsem ho potom opřít o jednoho bezdomovce. Za polívku a dva rohlíky tam hlídal 40 minut. Vidíš, o co jsi přišla. Buď příště vstřícnější...! To se na celebritu tvého formátu opravdu nehodí! *13*
  • pro f.o.r.t.e

    Jestli neznáš hezčí holku, tak to tě teda lituju. Podle všeho asi sedíš v kriminále a nejhezčí holka tam je na vrátnici, viď? A už ti z toho šibe...Jestli tě uchvátil Agátin sumčí výraz...tak promiň nám ostatním holkám
    • Re: pro f.o.r.t.e

      Přiklaním se k tomuhle názoru a navíc na té vrátnici sedídí 63 letej starej unavenej muž
  • nikoho hezčího neznám
    • larka

      Re:

      Ne avyšel jsi někdy ven z baráku?! *16* *8* *10* *13*
    • Re:

      nikoho hezciho neznas?potom si sundej ty tvoje dioptrie nebo jdi k ocnimu,Agata vubec neni hezka,ne muj typ
      • prisera

        Re: Re:

        muj taky ne... ta je večer o pět kilo lehčí.. proč? protože se odlíčí... to není umění. make up zvládne dneska zakrýt spoustu nedostatků a na ksichtě vykouzlit něco hodně púodobného obličeji (teda u agáty) to neni umění. přírodní krása... to je to, co agáta neměla a nemá a myslím že ani nebude mít. a spousta holek je tak hezkejch už od přírody... *14*
  • Já chci jen říct že Agáta je ta nejhezčí holka jakou jsem kdy viděl.
    • Re:

      tak to si jich ještě asi moc neviděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit