Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nuuudnááááááááá *15*
    • vasik90
      krasna svatba navim lidi co chcete.nechte ti lidi uz konecne zit v klidu.
      • Hlavně aby ti lidi nás nechali... Zapneš TV, internet a máš Agátku... S prostředníkem, s Krišpínkem, s rozvodem, se svatbou atd.
  • krasna svatba navim lidi co chcete.nechte ti lidi uz konecne zit v klidu.
    • Ten češtin... Ale k věci - Agáta je údajně úžasný a slušný člověk, to, co předvádí na veřejnosti a pro oči veřejnosti, je údajně pouhá póza. Takže logicky - proč bychom ji měli nechat konečně žít v klidu? ONA chce žít v klidu? Tak proč se chová jako poslední fetka, alkoholička a š....a?
  • Agata se zasnoubila už je Agata Prahcarova *1*
  • Jana Doležalová to je krásná a úspěšná mladá žena tahle Hanychová je jen bulvární figurka *15*
  • kdo mi smazal příspěvek *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Znám jednu hroznou modelku,
    vyšla si tak do světa,
    koupila si kabelku,
    jmenuje se Agáta.
    Žije v krásném domě,
    se svým malým synem,
    ona chlastá hodně,
    i čaj zapíjí rumem.
    Říká, že je modelka,
    je to slečna Rebelka!
    • vtipné a velmi výstižné... *3*
      • Diky
    • Jen taková krátká básnička do pěti minut :-)
  • Mě zrovna napadlo, že Agáta Hanychová a Ornella Štiková jsou na tom dost stejně, ale obě mně dost VADÍ, a abych vyjmenovala ty shody: obě mají miminko už ve dvaceti letech, jsou to ku*vy, říkají si modelky, HRABOU PRACHY-ostatně to není nic až tak divnýho, odešly od otce jejich dítěte, jsou jich plné noviny, jsou neschopné a hlupé, jsou vychcané jak díra do sněhu, dobřense umí přetvařovat, jsou svůdné (to je hodně špatná vlastnost a taky je to dobedlo tam kde jsou).
    Možná je to blbí, ale možná mám v něčem pravdu!!!! SOUHLAS??????!
    • děvče, děvče .... svůdnost není žádná vlastnost, natož pak špatná :d a nezáviď jo *1*
  • Proč tam píšeš to co jsem napsala já? No nevadí mi to, ale chci znát důvod
    • taky by mě zajímalo, proč píše to co my a proč mi krade jméno... *12*
      • Tak ona ti krade jméno, to je fakt trapný, ať si píše ze své hlavy ne?
  • No blondýna není, ježiš ještě toho trochu, ale barbína je určitě a stejně jako ty a jestly vás takovejch blbejch, tupejch, namyšlenejch bárbín bude chodit po světě víc, tak teda potěš koště!!! Kryšpínek je chudák, to ano. Máma Vás neuměla vychovat a teď bude všem radit, koho volit.
    Měla by se zaměřit na převýchovu doma, ne národa.. Agáto seš trapná s tím jak se poslední dobou navážíš do Jany Doleželové.
    asi ji zavidíš úspěch v lékarenství a podnikání , protože sama umíš jenom ukazovat kozy a zadek nic jinýho. SEŠ UBOHÁ prober se! Každá normální matka si večer hraje s dítětem a před spaním mu vypráví pohádky, Agáta místo toho vymetá večírky. Taky nechápu,co by jí měl kdo závidět. Jejího syna upřímně lituju,protože chůvy a babičku bude znát líp než svoji matku. Svoji matku bude znát hlavně z fotek se skleničkou v ruce. Jí není co závidět, rozhodně ne ten přízemní a laciný styl života, který vede. A jestli mi na tohle někdo odepíše, že Agáta na rozdíl ode mě něco dokázala,tak bych ráda věděla, co přesně...fotit se nahatá do Playboye nehodlám,protože těmi špinavými a páchnoucími 100 000 Kč,co by mi za to dali, svoje svědomí neočistím, nahotu nepřikryju a čest si nezachovám. Tahle osoba která chodí pro sociální dávky na dítě a přitom uráží např. velmi schopnou podnikatelku Miss ČR Doležalovou že je kráv.. atd..mě vážně rozesmála teď se jen ukázalo jak moc Doležalové závidí její úspěšnou existenci. Naprosto souhlasím s Kájou, Davidem, je závistivá až hrůza, kdyby nebyla, tak se nebude tak sprostě a uboze vozit po S. Krainové, která toho dokázala dozajista daleko víc než ta vaše slavná Agááátka a to jí její matka v ničem nepomáhala na rozdíl od Agáááátky. Hnusná na modelku je, má blbou povahu,musí být pořád první, ukazuje kozy a zadek. A ještě tady někdo plácne, že chce být jako ona. No, upřímnou soustrast. Je sprostá, přízemní, laciná, ubohá, prostě ta nejlepší celebrita pro zaostalé postkomunistické Česko....Ostatní matky třeba nevypadají tak načančaně jako ona,ale na rozdíl od ní se svým dětem věnují a to se cení daleko víc. K čemu je matka, která vypadá jak barbína, když jí kluka musí neustále hlídat cizí chůva. Kryšpín je chudák, je to pravda. Ona na něj nemá čas a až bude dospělý,tak mu to už nebude moct nahradit. A to kožní onemocnění mu beztak způsobila ona tím chlastem a kouřením během těhotenství. Za to ji bude Kryšpín určitě strašně milovat, až ty fotky uvidí. Je blbá jak necky.jop a mimochodem níže uvedené věci vám napovídají že být agátou není vůbec dobrý nápad. Já mám taky dítě, tříletou holčičku nelinku.. a o ní se postarat dokážu a myslím že zjevně i toustovač by byl lepší rodič než ta vaše agátka. raději málo upravenou matku než cokoli agátového :p Co je águš po tom že některé matky nevypadají podle jejích představ? že si synáček prohlédne fotky maminky, jak si dává sklenku vína v těhotenství - protože ona se u toho chtěla INTELIGENTNě vyfotit - tak své matičce asi pěkně poděkuje. Aguš zjevně nedochází že se mu budou děti smát (synovi). Opravdu milující matka :D Tyhle fakty mě přesvědčily,že agáta má IQ maximálně na bodě mrazu. V jednom kuse chce bejt pryč,sama říkala že do zahraničí si syna brát nemůže takjže ho bude hlídat maminka/chůva. Takhle si synáčka neužije když bude v jednom kuse pryč. A ještě šem předhazuje,aby volili Karla Schvanzenberga nebo jak se to píše, ano já taky volila karla a nikoho nenutim aby ho volili taky. Čechy sou prej n hovn* říkala, tak at se sklidní. Čechy jsou nádherný stát a to že je na hovn* zavinila ona protože ze sebe dělá modelku a uráží náš stát:p Syna nemůže brát do zahraničí takže se sním vlastně nebude moct sttýkat. A já vím, co to je, protože mám taky dítě. A agáta určitě nebude na svoje těhotenství vzpomínat ráda, až bude synovi vysvětlovat ten incident s vínem v těhotenství...:p stydím se, takhle urážet náš stát!! ajajaj, to je zase v prd....li :p agátě zase onemocněl synek,ale pročpak? Agátka si šla chlastat do klubu a synáčka má hlídat matka? Agátě nestačí že alespon se umistíla v mISS ale néé. Ona si musí vyfotit holou zadnici a dát to na net:p fakt totální trapas. A toho synka lituju. Agáta měla bejt radši neplodná a neměli by jí povolit radši ani adopci. Už tak je vydět že se nedokáže postarat sama o sebe natož o šedesát šest dětí *16*
    • tohle všechno si o ní myslím a je to shoda jmen stou druhou kájou omlouvám se za kopírování *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • áále prosimte, to sis nemohla vymyslet jiný jméno........ ? *16*
  • raději málo upravenou matku než cokoli agátového :p Co je águš po tom že některé matky nevypadají podle jejích představ? že si synáček prohlédne fotky maminky, jak si dává sklenku vína v těhotenství - protože ona se u toho chtěla INTELIGENTNě vyfotit - tak své matičce asi pěkně poděkuje. Aguš zjevně nedochází že se mu budou děti smát (synovi). Opravdu milující matka :D Tyhle fakty mě přesvědčily,že agáta má IQ maximálně na bodě mrazu. V jednom kuse chce bejt pryč,sama říkala že do zahraničí si syna brát nemůže takjže ho bude hlídat maminka/chůva. Takhle si synáčka neužije když bude v jednom kuse pryč. A ještě šem předhazuje,aby volili Karla Schvanzenberga nebo jak se to píše, ano já taky volila karla a nikoho nenutim aby ho volili taky. Čechy sou prej n hovn* říkala, tak at se sklidní. Čechy jsou nádherný stát a to že je na hovn* zavinila ona protože ze sebe dělá modelku a uráží náš stát:p Syna nemůže brát do zahraničí takže se sním vlastně nebude moct sttýkat. A já vím, co to je, protože mám taky dítě. A agáta určitě nebude na svoje těhotenství vzpomínat ráda, až bude synovi vysvětlovat ten incident s vínem v těhotenství...:p stydím se, takhle urážet náš stát!!!!!
    • Ostatní matky třeba nevypadají tak načančaně jako ona,ale na rozdíl od ní se svým dětem věnují a to se cení daleko víc. K čemu je matka, která vypadá jak barbína, když jí kluka musí neustále hlídat cizí chůva. Kryšpín je chudák, je to pravda. Ona na něj nemá čas a až bude dospělý,tak mu to už nebude moct nahradit. A to kožní onemocnění mu beztak způsobila ona tím chlastem a kouřením během těhotenství. Za to ji bude Kryšpín určitě strašně milovat, až ty fotky uvidí. Je blbá jak necky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší