Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Agata

    Je to proste supa holka..na nic si nehraje je taková jaká je a to je obdiv a když se to nikomu nelíbí tak at si políbí..Prome jses super ...Papa vaše Bejbíí zuzuzanka *7* *3*
  • Re: Oficiální stránky

    ja bych mrknul nejdriv na tohle , aten komu vydrzi obdiv ke slecne tak pak bude v klidu pokracovat na offiko stranky http://uk.youtube.com/watch?v=MafE2 9nSpZA
  • Oficiální stránky

    ... mrknete na oficiální stránky www.agata-hanychova.cz ...
  • Re:

    nikoho hezciho neznas?potom si sundej ty tvoje dioptrie nebo jdi k ocnimu,Agata vubec neni hezka,ne muj typ
  • Re: agáta fuj

    nikdo na ni nezarli proboha ale holt ma kazdej clovek jinej vkus a me se tahle zenska opravdu nelibi,znam mnohem hezci a ta jeji naspulena pusa?fuuj hnus
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
  • nej Agátka

    je to nejlepší modelka *4* je super a moc hezká *4*
  • fotky

    Ahoj lidi nevíte náhodou kde bych našla nějkaé její novější fotky než jsou na osobnostech jestli někdo víte kdy bych našla fotky Agáty Hanychové tak mi jí prosím napište...děkuju
  • šperky

    Agáta je novou tváří šperků TRILIONY :-) www.triliony.cz
  • moc pěkná

    jj Agáta je moc libová... viděl sem ji včera na zličíně a koukala mi na motorku *1* je fakt moc pěkná
  • agátka

    Mě se na ni líbí na ní úplně všechno prostě nechápu jak o ní může někdo říct že je hnusná podle mě to říká jenom ze žárlivosti ale mě se líbí úplně strašně moc a chtěla bych vypadat jak ona
  • bejčice bejčici

    Hej lidi jsem taky bejčice, takže vím, že máme rádi srandu a někdy se to přežene, ale není v tom nic zlého či že by jsme se schválně zviditelňovali.Jsme totiž trhlí a tak nás musíte brát.Sice Agátu neznám, ale zda se mi jako člověk s kterým je slušná sranda a dobrý voraz *1*
  • ha

    HM VSECHNY HNUSNY PRISPEVKY SOU JEN VELKA ZAVIST!!!!!!!!!!JE TO TRAPNY VUBEC TO SEM NEPIISTE JI SE NIKDY NEVYROVNATE!! *15* STEJNE SE VAM JEN SMEJE *15*
  • agata

    Opravdu si myslíte, že Agáta je herečka, když hrála v jednom filmu? A co všechno v životě dokáyala natolik, aby se o ní mluvilo jako o celebritě?

    Studuje Vysokou v Opavě- institut tvůrčí fotografie, chápu , že kvůli takovejm protekčním dětičkám nemají statní šanci
  • agáta je nej

    je strašně pěkná strašně moc bych si přála vypadat jako ona. Agáta nemá žádnou chybu prostě je dokonalá!!! A komu se nelíbí tak to říká jenom proto že na ni žárlí
  • Modeling

    Agáta je pěkná holčina ... ale proč si nechala Sámera? *8* *15*
  • Re: pro f.o.r.t.e

    Přiklaním se k tomuhle názoru a navíc na té vrátnici sedídí 63 letej starej unavenej muž
  • čekal jsem Agáto

    u obchoďáku, kolo a zámek v ruce a ty nikde. To není od tebe hezké, ani jsi neodpověděla a nechala jsi mě tam čekat v zimě a dešti. A moje kolo taky. Musel jsem ho potom opřít o jednoho bezdomovce. Za polívku a dva rohlíky tam hlídal 40 minut. Vidíš, o co jsi přišla. Buď příště vstřícnější...! To se na celebritu tvého formátu opravdu nehodí! *13*
  • pro f.o.r.t.e

    Jestli neznáš hezčí holku, tak to tě teda lituju. Podle všeho asi sedíš v kriminále a nejhezčí holka tam je na vrátnici, viď? A už ti z toho šibe...Jestli tě uchvátil Agátin sumčí výraz...tak promiň nám ostatním holkám
  • nikoho hezčího neznám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit