Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každá normální matka si večer hraje s dítětem a před spaním mu vypráví pohádky, Agáta místo toho vymetá večírky. Taky nechápu,co by jí měl kdo závidět. Jejího syna upřímně lituju,protože chůvy a babičku bude znát líp než svoji matku. Svoji matku bude znát hlavně z fotek se skleničkou v ruce. Jí není co závidět, rozhodně ne ten přízemní a laciný styl života, který vede. A jestli mi na tohle někdo odepíše, že Agáta na rozdíl ode mě něco dokázala,tak bych ráda věděla, co přesně...fotit se nahatá do Playboye nehodlám,protože těmi špinavými a páchnoucími 100 000 Kč,co by mi za to dali, svoje svědomí neočistím, nahotu nepřikryju a čest si nezachovám.
  • ajajaj, to je zase v prd....li :p agátě zase onemocněl synek,ale pročpak? Agátka si šla chlastat do klubu a synáčka má hlídat matka? Agátě nestačí že alespon se umistíla v mISS ale néé. Ona si musí vyfotit holou zadnici a dát to na net:p fakt totální trapas. A toho synka lituju. Agáta měla bejt radši neplodná a neměli by jí povolit radši ani adopci. Už tak je vydět že se nedokáže postarat sama o sebe natož o šedesát šest dětí. A jestly budete mít kecy typu závidíš agátce ona toho dokázala narozdíl od tebe hodně chtěl bych vydět tvoje děti, tak vám zezačátku říkám že není co závidět. Copak já ji závádím že si vyfotí holou zadnici a dá jí na net a klíďo píďo se fotí s tequillou nebo co v těhotenství . No pardon ale tohle jí může závidět jenom blázen a abych se zmínila o jejím činu. Činy páchá ale né nějaké kladné,skandály skandláli skandály. Dokázala něco? NE" ono by v jejím případě stačilo dokázat, třeba vydržet s jedním chlapem aspon dva roky a starat se o syna natož ti chytří s IQ alespon nad 110, je zachránit někomu život což Aguška zachránila život leda tak nevinné tequille která si přála bejt vypitá :DD Už i o tom faktu mi stačí že má agulinečka IQ mín jak zimní teploty pod nulou. Normální holka by to nedělala, ve fans jí maj jenom děti 12-15 let protože dospělí nebo alespon deti s velkým rozumem se jí akorát vyspějou do očí:P a to samé i důchodci kteří na ní nejsou zvědaví jo a kdyby vás to zajímalo já mám doma tříletou princezničku Nelinku. V TPSTARMAGAZIN si agata pomlouvá špatně upravené maminky alespon poznat jaka je b-....a" nebo na horáh si lyžuje jenom v prdě. Ano at si lyžuje me je jedno ze se ztrapní ale ono jí to může ublížit může umrznout. omlouvám se za gramatické chyby jen abyste to věděli:p v dětské herně nebo co to bylo tam lidi byli ve svetrech ale ona v prdě jako vždycky:P kdyby nebyla tak blbá a schválně se v těhotenství nepředváděla a nefotila se nahá a nerobila skandaly, tak by sme jí možná měli rádi:ú a je jedno že umí třeba 234567 jazyky plinile a že porodí dalších 3456754 dětí, i tak pro nás bude hloupoučká ágátka která si to pohnojila, proč nemůže bejt jako ostatní matyk??? proč?!??? Jenom předem říkám že ty narářky že já žádné jazyky neumim já má určitě vetsi iq než agata a to i mrkev :-D já umim 4 cizi jazyky italsky anglicky a francouzsky a ruksy tak a ted si me setrete me nesetrete:PPPPP Vaše Karolína :p
  • sorry blbe ale agáta taky nic nedokázala :;) a my jí vážně nezávidíme že dělá skandáli a většina čechů ji nemají zrovna v lásce;ú
  • jop já umím dokonce tři. Kdyby se agáta schválně nepředváděla a nedělala by skandály, měla bych jí možná ráda tak to už POCHOPP"!"!
  • my agátě závidíme,že dělá skandáli? My agátě závidíme, že jí třičtvrtina čechů nenávidí? My agátě závidíme, že má nemocného syna a může si za to sama? Promiň,ale jak vidíš, tak máme názory:p závist to vážně není. Ano říká se to,ale my jí nezávidíme ty věci výše uvedené fakt ne:D
  • Máma Vás neuměla vychovat a teď bude všem radit, koho volit.
    Měla by se zaměřit na převýchovu doma, ne národa.
  • Agáto seš trapná s tím jak se poslední dobou navážíš do Jany Doleželové.
    asi ji zavidíš úspěch v lékarenství a podnikání , protože sama umíš jenom ukazovat kozy a zadek nic jinýho. SEŠ UBOHÁ prober se *2*
  • Vzít bych si ji nechtel ale myslim si ze jsou i horsi lidi a to nmyslim jenom celebrity
  • Já se divím Žilkové, že se k ní ještě vůbec hlásí. Za takovou dceru, která svým chováním zesměšňuje i svoji rodinu, bych se na výsost styděla. To by se styděl ale asi každý slušný člověk. Hanychová, byť jsi údajně "česká celebrita", nevyměnila bych si s tebou ani fusekle a nevzala bych si z tvé ruky ani párek v rohlíku.
  • Souhlasím, ale malinko poupravím - Agáta je vulgární už od počátku své "kariéry". Nebýt fakáčů,které ukazuje na fotografy, vulgárních póz, nahatých fotek, tak si neškrtne,protože inteligencí a krásou by se neuživila. Tímhle způsobem si zatím jakžtakž udržuje sledovanost, ale její popularita asi hodně klesá,tak musí vyrukovat s takovými vulgaritami jako nahatým zadkem. Jde to s ní hodně rychle z kopce.
  • Ano, člověk je tvor omylný. Když porovnám svoje a Agátiny chyby...proboha, jsem naprosto nudný člověk svým ubohým životem. Chyby...sakra, tápu, ale na "chyby" Agátina typu nemohu ve svém mizerném životě nějak narazit... Prostě nemohu. Svlékání na veřejnosti, opíjení, promiskuita, životní styl odporující zdravému... Čím dál více si vážím svých rodičů a děkuji jim za jejich způsob výchovy. Nemusí se za mě stydět.
  • Co proti ní něco máme? Češtin asi není zrovna tvůj kobylek, co? Lepší než Ornella Štiková je snad každý, i ta poslední špína u popelnic. Agáta je kousilínek před ní. Ornella je pros....tka oficiálně, hlásá to v podstatě o sobě do "světa" - Blesku, Hanychová mi přijde asi o tři body v rámci měření IQ lepší. Hanychová je stejně tak promiskuitní, jsou to obě laciné coury, které nemít rozkrok, neuchytí se. To je velmi smutné.
  • Začíná???
  • To ona odjakživa nebo aspoň od té doby,co exhibuje na internetu
  • Agátko,začínáš být příliš vulgární.
  • Tady to mělo být,se mi to nějak překliklo-spíš bylo nespravedlivé,že tu Miss tenkrát nevyhrála
  • A spíš bylo nespravedlivé,že ji nedali na 1.místo
  • Agátu mám moc ráda ! je fájn a je lepší než Ornella štiková ! nevím co proti ní něco máte .
  • Normální,typická modelka-tábák,alkohol,pervitin,heroin,kokain-to je tradiční životospráva 99% modelek a účastnic soutěží Miss,tak už to prostě ve světě chodí
  • Tak,to zas na té Miss tenkrát patřila mezi nejhezčí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší