Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Agnetha  Faltskog😍

  • Tak ABBu jsem taky milovala tak jim všem, nejenom Agnetě přeji hodně zdraví a lásky od Stvořitele našeho milovaného a ať jim to co nejdéle zpívá a hraje jako do teď! Jsme všichni s nimi, protože jejich hudba je naprosto nezastupitelná v každé době. Byla krásná. A už navždy bude.


  • pet.matysek

    kdo chcete autogram od jednoho,dvouch,tří nebo celé skupiny tak pište na adresu

    ABBA

    Mono Music AB

    Södra Brobänken 41A

    Skeppsholmen

    111 49 Stockholm

    Švédsko

  • Můžu se zeptat na co ses jí ptal a co ti odpověděla ? Díky.
  • *Hip Hopové sr*čky... :DD *1*
  • Skupinu ABBA jsem začal poslouchat teprve nedávno a musím říct že jejich písničky mě naprosto okouzlily a výrazně změnili můj pohled na hudbu. Je mi stokrát milejší krásný a kvalitní POP A Rock jako takový, než ty moderní Elektro/Hi Hopévé sr*čky.
    Agnetha byla a pořád je nádherná žena. :3 :D Celková kapela na mě působí sympaticky a někdy bych se do těch 70s fakt rád vrátil. :D
    Je mi 14 a jsem kluk. :D *14* *3* *15* *2* *1*
  • Taky jsem fanoušek skupiny ABBA, mám všechny jejich CD a tři knížky o této skupině. Jsem ale taky letecký fanoušek. Agnetha má v jedné své písnicče krásné záběry na švédské stíhačky Saab J 35 Draken. Vlastik Kunovice
  • Dianne
    Agnetha...má úžasný talent, aj v 65ke má stále nádherný hlas ako predtým, takmer nič sa nezmenilo, môžu jej závidieť mnohé súčasné speváčky...najviac je to počuť v jej skladbe The One Who Loves You Now *14*
  • jo už není tak mladá jako bývala,ale porád je hezká,a pořád zpívá. *2* *15* *4*
  • Jo já jedu,ale kdy?
  • Né ty nejedeš!Nejsi mezi náma vítaná!!!!!!!!!!!! *16*
  • Kdo by nechtěl jet Agnetou Faltsko? *2*
  • jo já jo.
  • Tak počkej co to meleš!Ona ještě pořád zpívá a jak jsem si všimla u ní doma tak pořád má u sebe ABBU.Ty si asi o supině ABBA nikdy neslyšela co?!!!!!!ABBA aby ti bylo jasný byla tenkrát vroce 1972,1973,1974,1975,1976.............. největší hit.Víš co??!!!!!!!!!!!!! FACK YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Ty éhle skupině nerozumíš,protože jsi jínikdy neslyšela!!!!!!!!!!!!Já mám všechny jejich písničky co kdy naspívali na flešce.a mám i všechny písničky od AGNETA FLATSKOG co zatím nazpívala.tak laskavě jsem už na tuhle stránku nelez!!!!!!!!!!!!!Tady není místto pro takový pitomce ajko jseš ty!!!!!!!!!!!!
  • jo máš pravdu.Agneta Faltskog abych řekla pravdu podle mě ze skupiny ABBA zpívala nejlíp ona.Je znich nejmladší i když je jí už 62.ale náhodou i když už neni tak mladá,tak pořád krásně zpívý,tak jsi najdi na youtube:AGNETA FALTSKOG-DANCE YOUR PAIN AWAY. *3*
  • Hej!Hele nech jí bejt!Agneta nemůže zato,že jeden znich nepřišel.Ale ona ten důvod není!Je ti to jasný?!!!!!!!!!!!!Nech jí bejt a neurážej jí!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • I miluju skupinu ABBA.Mám všechny jejich písničky co kdy naspívali.mám i všechny písničky od Agneta Faltskog co zatím nazpívala.Je to nejlapší skupina nasvětě.Podle mě. *14* *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • tak tohle se mi opravdu libi....Agnetha a vsichni clenove ABBY byli a jsou skveli nebot jejich hudba bude znama porad:)......strasne me mrzi to ze se rozpadli ale stim my uz nic nenadelame jen se vsichni modlime za combeck ktery asi nebude ale i oni by se nad nami fanousky mohli sliutovat a nejake to posledni turne udelat......:)potesit hledove fanousky to by jim snad takovou skodu neudelalo ale co uz ABBa byli,jsou a budou skvela hudebni skupina:))))) miluju je a nikdo to nezmeni...:))))))
  • Interaktivna vystava

    ...prepacte za zly datum...vystava potrva do 6.8.2011...
  • Interaktivna vystava

    Zdravim fanusikov sk.Abba.Nejak sa nemozem dostat na stranky sk.ABBA,tak sa chcem spytat Vas,ci sa niekto nechystate na interaktivnu vystavu o sk.Abba,ktora uz zacala a potrva do 6.8.2001 v Prahe v Slovanskom dome...ja by som aj šla,ak mi to okolnosti dovolia *7* moze to byt zaujimave,pozrite stranky tejto vystavy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit