Přejít na výpis diskuzí

Alexandr Hylák

OSOBNOST 10.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LoWe

    Sašo seš prostě nejvíc upa borec!!!
    Miluju tě prostě nejvíc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*máš u mě za 1* a to i za krásu prostě MT!!!!
  • poptávka

    jo a ještě kdyžtak mě ten kontakt napiušte klidně i tady a ještě bych prosila jestli někdo náhodou nevíte budoucí info o např.: autogramiády komety , .... prostě průběžné info tak kdyžtak na to moje icq
    díky s pozdravem nellča:)
    • katrisek

      Re: poptávka

      Kdybych náhodou někdy něco zjístila tak ju moje mamka má na Sašu číslo tak to skusím najít v jejím moobilu ju
  • _katrushka_

    Vrátí

    Jako ať se vrátí *9*
  • katkaaa-35

    KLÁSNEJ

    NEJENŽE JE KRÁSNEJ A ŽE UMÍ DOBŘE CHYTAT ON UMÍ I KRÁSNĚ KRESLIT DO PAMÁTNÍKU MI NAKRESLIS UPA NÁDHERNEJ OBRÁZEK *14* *14*
    • katrisek

      Re: KLÁSNEJ

      a já to můžu potvrdit zhe Kači
  • FANN

    já ho upa zboznuju, mam milion autogramu, je to fakt borec !(a já sílená fann) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • katrisek

      Re: FANN

      a co myslíš že já já ho upa. miluju *14*
  • ducky

    love

    myslíte ze má pritelkyni? :) *14*
  • 19ahojky94

    Alexandr Veliky

    Saša Hylák to je v bráně silák ;) *3* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Alexandr Veliky

      *3* ALEXANDR VELIKÝ
  • tivy

    teď je u NÁS ;)

    a my ho teď máme v Šumperku...heč,heč...skvěle chytá a je strašně příjemnej... *3*
  • Největší borec

    Lidičky nevíte kde tetka chytá ??
    saša hylák je prostě ten nevjtětší a nejlepší borec .... sasu je dobrej golman a i šašek :) Ale saše sem měl strašně rád ... a to co pro kometu udělal ... co vychytal mu nikdy nezuapomenu :) škoda že už tam není ale snad bude ještě někdy chytat pod nejlepší brněnským kotlem v ČR A eVROPĚ :-P :-P :)
    Alexandr Veliký !!!!!!!!!!!!! Alexandr Veliký !!! A jak skákal do do brány :) áchjo -...
    • Re: Největší borec

      V Chomutovským klubu, KLH Chomutov :) a jak mu to jde ;) Náš borec, no <3
    • Re: Největší borec

      v Chomutove chyta :)
  • Hylák je teraz v Košiciach :D YEs už vychytal 2 nuly :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit