Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tak sleduju to mistrovství světa v hokeji, tak mne napadá jedno přirovnání: ALOIS HADAMCZIK - HROBAŘ ČESKÉHO HOKEJE. Jak dlouho se na toto ještě budeme muset dívat?
  • pane trenere, olympiada nic moc, Svedske hry katastrofa a to jsem hodne velkym optimistou, neverim, ze pod vasim vedenim ceska reprezentace obhaji titul. Je pozde na vas odchod trenera reprezentace, ale v pristi sezone verim ze SLH najde nekoho lepsiho.
  • Lojzo, jsi dobrej trenér ! Vydrž ! oni tomu nerozuměj ! Ozvi se mi ! Eva - Prag -mobil : 603 851 826 pohoda dance dance dance dance plamen dance *14* *3* *14* *15* *3* *1* *15*
  • Lojzo, jsi dobrej trenér ! Vydrž ! oni tomu nerozuměj ! Ozvi se mi ! Eva - Prag -mobil : 603 851 826 pohoda dance dance dance dance plamen dance *14* *3* *14* *15* *3* *1*
  • Teď už vím, proč se o někom, kdo něco zkoní, říká že je Lojza.
  • Lojzo, jsi dobrej trenér ! Vydrž ! oni tomu nerozuměj ! Ozvi se mi ! Eva - Prag -mobil : 603 851 826 *5* *3* *3* *3* *3* *15* *3*
  • Předváděná hra

    Vy všichni zastánci pana Hadamczika. Co říkáte na dosavadní průběh zápasu CZE-RUS (0:5 - ve 3-tí min 2-hé třetiny), paráda co? Jedním slovem katastrofa. Předvedená hra nestojí absolutně za nic. Rád bych se dočkal chvíle, kdy bude rádoby "trenér" Hadamczik konečně odvolán z funkce. Copak toto je nějaký trenér nebo autorita. Ani jedno, tak už konečně pryč s ním!!!!!
  • Tak ti Hadamcziku za ty Švédy a Finy pěkně děkujem.
  • loiza

    Hej,jako maš recht *3*
  • ještě jedna věc.....

    KLIDNĚ SI MĚ POMLOUVEJTE MI TO NEVADÍ.... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit