Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S.

    A propó nejezdila náhodou p.Hadamcziková(z tohoto fóra) před několika lety v červeném Jeepu Cherokee?Jahodově červeném.Jestli ano, tak jsem doma. *5*
    • odpověď

      Opravdu jsem nikdy jeepa neměla, a už vůbec ne v červené barvě. Takže doma asi nejsi frájo *15*
  • HUrá

    Lojzo děkujeme ti za super sezonu!! Kdybys tam nebyl tak by to bylo katastrofalni!!! I když slavka nas porazila přesto diky diky diky bylo to super vidět plnou halu a fajn hokej!! A ser na kecy od těch čuraku co tad ypíšou!!!
  • Tak ti Hadamcziku za ty Švédy a Finy pěkně děkujem.
  • Teď už vím, proč se o někom, kdo něco zkoní, říká že je Lojza.
  • Tak copak nám to pan Hadamczik v tom hokeji dokázal?

    Mohla by nám tady některá ze zaslepených fanynek konečně napsat, co že to tedy pán Hadamczik v tom za hokeji minulých pár let dokázal??? *14*
  • Pane Hadamczik,za pár let Vašeho působení u reprezentace jste národu dokonale otrávil hokej...jste absolutně neschopný dát dohromady tým ,který by chtěl hrát a vyhrávat...stavíte svoje spory s hráči před zájmy reprezentace...už Vás bylo opravdu dost, děkujeme vypadněte.Mašek.
    • souhlas
  • Hlinka ? Ten závodník F1 ? *15* *8* *13* *15* *8*
  • fanynka1010

    Lojza

    je to neej trenét ,kterého Vítkovice kdy měli je super táhnen to s Vítkovicema daleko chtěla bych mu moc poděkovat a ymslím, že ne jen já je prostě super! *4*
    • Fančo 1010, Lojzo, mějte rozum a trochu soudnosti! Vždyť v těch dvou řádcích je to , jako by psal dyslektik. A ještě s divným mozkem. *9*
    • Re: Lojza

      Tak možná je dobré trenér pro extraligu *3* ...ale pro reprezentaci je jeden z nejhorších trenérů *8* ....když chce do reprezentace 46letýho Hašk, tak už fakt nemám slov...jde to s českým hokejem z kopce *8* *10* *8*
  • Děkuji trnére

    Pane Hadamcziku, děkuji, děkuji, děkuji! Užijte si úspěchu, tak jako my.
    A ti, co Vás kritizují Vám nesahají ani po kotníky. Více slov netřeba.
    Hezký den přeje Milan z Tábora
  • Pane Hadamcziku kdy už konečně pochopíte že u té repre nemáte co dělat tak proč se tam držíte jako veš kožichu všichni vidí kam ste tu repre zahrabal buďte už konečně soudný a děte slušně řečeno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit