Přejít na výpis diskuzí

Iggy Azalea

OSOBNOST 23.4.2014 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč všecky ameriické spěvačky dělaj samí vulgarity už mi připadá jako nicki minaj twl akorát že nemá plastiku, ale chová se jako obyč... fena nic víc ale ti písnyčky sou hezký a je dobrá rapperka až na ti pícovyni co předvadí
    • hx nkita nechová se jako obyč....nestydí se zato jaká je stejně jako nicki a žádný pí. nedělá *16* *16* *16*
  • Iggy je super raperka ke všemu se vždycky hodí *3* *3*
  • Iggy je nadherna skvele repuje a je uzastna zboznujem ju!!!!!!!! Je skvela a viac dokazala v zivote ako vy vsetci co o nej hovorite ze ma velku rit
  • Emilidzex
    Iggy chci abys vystoupila v Blansku protože do Ameriky nepojedu ještě abych platila letadlo (Iggy want you performed in Blansko because there will not be going to America to apply plane)
  • Iggy že je baculatá? Myslel jsem si, že lidi umí používat oči. Zřejmě ne. Má skvělou postavu.
  • je tlusta kra'' je to *12* a je to lezbicka blbka jak muze vubec bit popularni nechapu





    a modelka bleeeeeeeeeeee *11* *11* *11* *11* jako modelka je hnusna a ma velkyy zadek

    umim lip rappovat nez ona
    • No to bych tě chtela videt jaky si král popu a jak rappujes *6* *6* *6* moj zlati sak ti vis jak vypadas mas brili neuzvednes ani paratko vypadas jak paratko si sprt a v skole te sikanuji no podle mne ale nevim asi si horsi hahaha :D a ses z toho vedle ze nekto umi rappovat a ty urcite o 10000000000000000% ne, no tak co uz kazdy je jiny ty deb*le nemal si nic vubec psa ted te nesnasi asi pulka tiscali jo A ty si ze cech? ja sem ze slovenska a vim po cesky lip nez ty a to jak sem zminila ze si sprt urcie nejsi ted si o hodne horsi *1* *1* *1* *3*
    • coze? ze ti umis rappovat lip nez ona ? a ze je hnusna to spis zarlis protoze ona je popularni a ty ses nic nicka proste *3* a tlusta l*sbicka kra*a? wtf? are u kidding me ? podivej se na sebe
    • Kristka_Littlemonster
      To bych chtěla vidět, jak rapuješ líp, než ona. *1* *1* *1*
    • 1) nauč se gramatiku
      2) není ''lezbicka'' - chodí s basketbalistou nickem youngem
      3) není tlustá,je krásná a popolární je protože umí něco co neumí leda-kdo
      4) ''velký zade'' podle tvého (?) tak se podívej na nicki minaj a potom něco říkej.
      5)ty neumíš ani ze Čtvrtinky rappovat jako ona oproti ní jsi pouhá nula a hater který nic neumí a jestli-že si myslíš,že [hejtováním] se dotáhneš daleko tak to se běž zahrabat hlupáku a napiš až budeš alespoň z poloviny dobrej/dobrá jako je Iggy a to bude za X let ... !!
      • SOUHLASÍM !!!!ale at se podívá eště na blac chynu ta má zadek větší než nicki minaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • souhlasím s iggys fan
      • Kristka_Littlemonster
        Se vším s tebou souhlasím, akorát s tou 4. *1* - Nicki Minaj má velký zadek, protože je černoška. *1* *3* *1*
  • no úplně normálně můžou napsat že je baculatá , protože ona je
    • a odkal to ti vis? hm..... podivej se na sebe tlustoprdko :*
  • líbí se mi Iggy ale nevim proc o ni pisou ze je baculata *16*
  • love007
    Iggy se mi líbí čím dál víc:) Když jsem viděla klip Black Window ft. Rita Ora... napadlo mě: Ne to není Rita ale RiRi.. - vážně Rita v klipu vipadala
    jako Rihanna a Iggy mi navíc hlasem i vzhledem připomíná Nicki Minaj♥
    Chvilkami jsem měla pocit, že to je píseň od Riri a Nicki *4*
  • krasna ale ne jakl Martina Stosel *3* *3* *3* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit