Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyret

    :(

    Je mi to líto, Amy. :(
  • R.I.P. Amy

    Já jí sice taky moc neposlouchala..Ale jako člověk pro mě působila hrozně originálně a byla prostě svá.A to jí dělalo tak výjmečnou ! ano,třeba si za tu smrt trochu mohla sama,ale já se jí nedivim,to co od života čekala,neměla.. víte jak je někdy těžký život v hudební branži ? Někdo to prostě bere líp a někdo hůř,vždicky jsem jí měla ráda a neodsuzovala jsem jí ! a nikdy nebudu,protože prostě je miliony feťáků ale ona nebyla jenom "nějaká fetka" a nevipadala jako "kurva" jak řikal někdo na novinky.cz ! To že jí přátelé nedrželi,jsou jen blbý keci ! drželi jí..ale copak budou v něčem bránit dospělýmu člověku ? to co udělala bylo čistě její rozhodnutí a nikdo jí to nevezme.tečka. to je asi všechno co jsem tak chtěla říct,pro mě to byl teda dost velkej šok když umřela ale nesmim na to myslet.=/ achjo.. Měla jsem tě ráda Amy ! <3
    • Re: R.I.P. Amy

      presne tak mma uplne stejny nazor jako ty !!! :))
  • Milovaná Amy

    Amy,budeš nám moc chybět,nikdy si nikoho nekopírovala,a byla si sama sebou. Jsem moc smutná že tu s námi nejsi,tvoje koncerty byly super...odpočívej v klidu krásná Amy..:))
  • Amy

    Amy,snad uz budeš mít v nebi klid a je ti tam dobře,určtě jsi nechala pro hudební svět velký odkaz.Vždy jsi byla svá a za to na tebe nkdy nezapomenu!!!!
  • Amy

    Já jí neposlouchala a ani pořádně neznala, ale to neznamená, že budu řikat, že to byla ubohá feťačka!To neni hezký řikat to o někom, koho ani neznátě...co vy víte co měla za problémy?Ano, její chyba, že se neléčila, ale tak jako trochu lickosti lidi..!Navíc pitva ukázala, že se nezemřela kvůli drogám
  • z.u.z.k.a

    R.I.P

    Já jsem teda její fanynka nebyla, a neposlouchala jsem ji ale měla úžasnej hlas. Ti co říkáte, že si za to může sama, je z části pravda, ale vemte si že měla problémy, které bohužel řešila drogami,a je těžké se z toho dostat, ano je taky její chyba že se nešla léčit a neposlechla, ale přece se nemůžete někteří smát (viděla jsem tady koment tipu..háhá chcípla) ona byla taky živá bytost, byl to člověk jako my, to je hnusný co tu píšete .. mimo to, zpráva z pitvy je, že se nezdrogovala,takže není známo co se jí stalo!! R.I.P Amy, trochu ji lituju ale víc lituju děti z Norska, je to opravdu hrozný co se tam stalo
    • z.u.z.k.a

      Re: R.I.P

      .. ugh, tu živou bytost jsem napsala špatně, to tam nemá být.. :D :)
  • R.I.P

    Lidi i když brala drogy,pila,kouřila,atd..tak za prvý měla krásný hlas a spousta lidí jí poslouchalo.A i kdyby se vám nelíbilo jak zpívá tak to byla lidská bytost a zemřela,všichni tu píšete že si za to mohla sama ale tady ještě nikdy neřekl že umřela na předávkování počkejte si na pitvu třeba toho pak budete litovat co ste sem vůbec napsali konkrétně třeba příspěvek :"byla to jen ubohá fetačka"!!!!
    • Re: R.I.P

      Jj přeně tak..ty lidi nemaj dneska žádnou ůctu,ale ten koncert v bělohradě ..to bylo strašný no..ale ten její hlas byl Nejhezší.. *14*
  • RIP

    Byla prostě skvělá, skvělý hlas, skvělý styl, to že brala drogy, je její věc a podle toho ji neodsuzuji.. tenhle talent bude světu hodně chybět..
  • blbci....

    Vy, kdo odsuzujete Amy za to, že brala drogy, tak jste fakt padlí na palici... Vy asi nevíte, co je maniodepresivní psychoza, kterou trpěla, co??? Vím o čem mluvím, moje mamka jí má taky, sice nejede v drogách, ale v alkoholu, v závěru je to však jedno... Vím, co tahle nemoc dokáže, já mám ve svých dvaceti letech totálně zkažený život, jenom kvůli tomu, co za mnou zanechala moje mamka a taky jí za to nemůžu odsuzovat!!!! Je to nemoc stejně jako rakovina, nebo cokoliv jiného.... Takže vy úžasní chytráci zklapněte huby, protože nemáte tušení o čem mluvíte... Miluju lidi, kteří si na ostatních zvyšují sebevědomí, chtěla bych vidět, jak byste se vy vyrovnávali s takovým zájmem medií a obdovem. Každý to prostě neunese...
    • Re: blbci....

      sou to blbci ona za to nemuže že brala drogy z toho se dostat neda jen tak bude mi chybět :(
      • Re: Re: blbci....

        Tak zase,že by za to nemohla taky není pravdou,ale měla tu vůli s tím skoncovat - to je důležitý. Já jsem se to, bohužel, dozvěděl až dneska a byl to pro mě vážně šok!!! Mrzí mě to - měla sqěle našlápnuto, chjo :-( Měl jsem jí rád...
  • adel676

    milovaná Amy..

    Já Amy milovala..byla tak úžasná a nebála se vlastního stylu..byla tak sebejistá a nebála se říct svůj názor..i když někdy měla temné chvilky já ji stejně milovala za její úžasnou hudbu..a i když tu už není její hlas nikdy neutichne..
    • Re: milovaná Amy..

      to máš pravdu byla skvělá já jí zbožnuju a je mi líto že je mrtvá chtěla sem někdy na její koncert ale co , bude mi a nejen mě chybět..... =(
    • klaruska44

      Re: milovaná Amy..

      mě bude chybet byla to dobra spěvačka :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší