Přejít na výpis diskuzí

Angel Wicky

OSOBNOST 15.6.2013 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nejlepší k narozeninám a vy máte rodné město pelhřimov
    • angelwicky
      nevykej mi;)ano mám
      • Jsem taky z pelhřimova, vymyslíme něco více?
        • angelwicky
          z Pelhřimova sice jsem, ale tam jsem se akorát narodila...už několik let se v Čechách skoro nepohybuji. cestuji a pracuji po celém světě;)

          Angel Wicky
  • hellraiser
    K té poslední novince: To je akorát potvrzení, že Angel opravdu patří mezi elitu ve své branži a je to důkazem, že i malá země uprostřed Evropy může světu nabídnout lidi, kteří jsou svými výkony fakt světoví!
    Obrovská gratulace a jen tak dál.
    • angelwicky
      děkuji zlato=***

      Angel Wicky
      • hellraiser
        Za málo *14*
    • Hmmm to snad nemyslíte vážně....
      Mezi jakou elitu? I když dneska samy sebe nazývají "herečkou", "společnicí", atd., tak existuje jediné původní slůvko, které vyjadřuje podstatu těchto dam. A teď to nemyslím nijak pejorativně, jen nemám rád trend dnešní doby, kdy se věci schválně nenazývají pravým jménem. Jestli je toto elita národa a měřítkem elity je množství vydělaných peněz nejstarším řemeslem na světě, tak je tento národ úplně v "tam kde slunce nesvítí". Pardón, ale srovnávat ťapiny s lidmy jako byl pan prof. Heyrovský, Jaroslav Siefert, pan prof. Otto Wichterle a mohl bych pokračovat, tedy s osobnostmi, které opravdu byly přínosem pro svět, to Vám opravdu nesežeru.
      • hellraiser
        Angel nedělá žádné nejstarší řemeslo na světě, to jste (jsi) pěkně mimo, když tohle píšete...zkrátka se zařadila VE SVÉM oboru mezi elitu, samozřejmě ti vědci a lékaři apod. jsou zas elity v tom jejich oboru, to jim nikdo neupírá...tenhle profil je ale o Angel Wicky, ne o panu Heyrovském (ten tady ani profil nemá snad, pokud ano, tak se milerád zařadím mezi jeho fanoušky).
        To byste (bys) mohl automaticky zavrhnout všechny herce a zpěváky, ti také "nemají žádný přínos pro svět" přece. *5*
        • Ale DĚLÁ nejstarší řemeslo na světě, jen je zabalené do pozlátka rádobyumění. Nemyslím si, že jsou na tom Češky tak špatně, aby musely pronikat do světa zrovna v takovém oboru.
          • hellraiser
            Ale kdepak, nedělá, to ani zdaleka. A do ničeho to není zaobalené, to maximálně ve tvé mysli. *3* Pleteš si dojmy s pojmy.
  • Ahoj, myslím že tvoje řady se určitě rozšíří. Protože lidi rádi koukaj na něco tak krásného jako si ty *14* Doufám že až zavítáš do svého rodného města tak dáš vědět *8*
    • angelwicky
      Děkuji=)tam už nejezdím, po pravdě, jsem ráda když mám volno na pár dní a jsem v Čr, to jsem v Praze;)
  • angelwicky
    mám nový profil, tak se omlouvám, že jsem neodepsala lidem co mi psali=)už jsem znovu zde=******** vaše Angel Wicky
  • Hoj,koukam na to jak si na me narozky natočila rychle prachy.přijet a ja ty dam 3x tolik co on.co ty nato. *1* *1*
    • angelwicky
      až na to že to nejsou rychlé prachy a ta častka je taky nahraná=DD
  • hellraiser
    Všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a úspěchů v práci i v životě a jen samou radost, žádnou starost! :-))*** *1*
    • angelwicky
      děkujii=*
  • hugoboss22
    Dobrý večer. Velmi vám to sluší v zelených plavkách. A více se mi líbíte když máte rty méně červené. *3*
    • angelwicky
      děkuji za tip a kompliment=)

      Angel Wicky
  • angelwicky
    Dobrý den všem,
    děkuji za vytvoření této stránky o mně, je mi velkou ctí být součástí osonosti.cz . Děkuji všem fanouškům za podporu a milý přístup a moc Vás zdravím. Nahrála jsem vám sem pár aktuálních fotek z mého portfolia, doufám, že se budou líbit.
    Líbám všechny
    vaše Angel Wicky
    • hellraiser
      Jee, to je milé překvapení! *3* Vůbec není zač a doufám, že sem čas od času zavítáš a hlavně že zdejší řady příznivců se ještě rozšíří.
      Jenom potvrzuješ fakt, že ženy z bývalého Československa jsou považovány za jedny z nej opravdu právem! *5* *14*
      • angelwicky
        Ahoj,
        děkuji za kompliment, snažím se tomu výroku dostát=)také doufám, že se řady příznivců rozšíří, tak uvidíme;)a neboj, budu to tu sledovat=P
  • Sexy!!!
    • angelwicky
      děkuji=)
      Angel wicky
  • Angel Wicky je hezká pěkná sexy modelka má hezké pěkné sexy fotky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • angelwicky
      děkuji za kompliment=)


      Angel Wicky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit